توزیع دولومیت زفره

دولومیت یکی از انواع بی شمار کانی های رسوبی است که در سرتاسر کره زمین در مناطق رسوبی می توان آن را یافت، این سنگ در دسته ی انواع کانی های کربنی نیز دسته بندی می شود. بیشترین مناطقی که دارای مقادیر بالای دولومیت هستند، کشور های افریقایی و اروپایی می باشند. این سنگ یا کانی معدنی را می توان در رنگ های سفید و کرم پیدا کرد، البته رنگ های دیگری مانند زرد، سبز یا سیاه نیز هستند که در طبیعت یافت می شوند. دولومیت زفره یکی زا بهترین و با ارزش ترین کانی های دولومیت در ایران می باشد.

توزیع دولومیت زفره

کارایی دولومیت در صنعیت شیشه

کارایی دولومیت در صنعیت شیشه دولومیت ها جز کانی های رسوبی می باشند که در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. از دولومیت ها با عیار های متوسط برای ساخت و تولید سیمان استفاده های فراوانی می شود. از این کانی حتی در کشاورزی نیز استفاده می شود. این کانی دارای خواصی است که می تواند اسیدی بودن خاک را کاهش دهد بنابراین در کشاورزی بسیار بسیار مفید می باشد.

یکی از کارایی های بسیار مهم دولومیت استفاده از آن در صنعت شیشه سازی می باشد. دولومیت ها شباهت بسیار زیادی به سنگ آهن دارند و کاربرد های آن ها با سنگ آهن تقریبا یکسان می باشد. اما از دولومیت معمولا به دلیل ساختار کریستالی که دارد در صنعت شیشه سازی استفاده می شود. کارخانجات فولاد نیز به دلیل ساختار کربنی این ماده معدنی از این محصول در برخی موارد برای احیای آهن از آهن اسفنجی و یا گندله ها استفاده می کنند.

به دلیل مصارف رو با افزایش دولومیت در صنعت امروزه اکتشاف و استخراج این ماده معدنی بسیار افزایش پیدا کرده است و شاهد افزایش تولید و هم چنین تقاضا در بازار برای این ماده معدنی با ارزش هستیم.

مرکز فروش دولومیت زفره

مرکز فروش دولومیت زفره همان طور که می دانید توزیع بی واسطه دولومیت یکی از موارد مهم در بازاریابی و فروش و حتی خرید این محصول می باشد، زیرا در صورت ازدیاد و وجود واسطه های زیاد قیمت ها از حالت رقابتی خارج شده و با افزایش قیمت روبرو خواهیم بود بنابراین بهتر است این محصول را از تامین کننده ی دست اول یا معدن دار خریداری نماییم.

یکی از بهترین معادن دلومیت ایران در منطقه همدان قرار دارد و می توان گقت آن منطقه بزرگترین مرکز توزیع دولومیت به حساب می آید. دولومیت زفره نیز از درجه کیفی بسیار خوبی برخوردار است و می توان از آن در صنایع مختلفی استفاده کرد. امروزه می توان اکثر توزیع کنندگان دولومیت را به راحتی از طریق اینترنت پیدا کرد و جهت خرید این ماده اقدام کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما