تولید و فروش زئولیت پتاسیم کشاورزی

قیمت زئولیت کشاورزی را چگونه محاسبه و بر روی زمین اعمال می کنند ؟ میزان سایز مخصوص زئولیت کشاورزی چقدر باید باشد ؟ عیار زئولیت کشاورزی باید چند درصد باشد؟ زئولیت  در رنگهای مختلفی وجود دارد . زئولیت مخصوص کشاورزی باید چه رنگی باشد ؟ تاثیر زئولیت بر انواع کودهای کشاورزی چگونه است و چه مرایایی دارد ؟ بازار داغ زئولیت چگونه است ؟ صادرات زئولیت در چه مرحله ای قرار دارد ؟ ایران در زمینه صادرات زئولیت در رتبه چندم دنیا قرار دارد ؟ قیمت کارخانه ای زئولیت با قیمت بازار زئولیت چه تفاوتهایی دارند ؟ بهترین کارخانه های تولید کننده زئولیت در کدام استانها قرار دارند ؟ معادن زئولیت ایران در چه مرحله ای از فعالیت قرار دارند و تعداد معادن فعال زئولیت چند عدد می باشد ؟

پیدا کردن پاسخ برای سوالات بالا برای هر مصرف کننده زئولیت که نیاز روزانه به زئولیت دارد بسیار مهم است . برای آنکه مصرف کننده دائمی بتواند زئولیت با قیمت و کیفیت مناسب تهیه کند باید تمامی اطلاعات مربوط به زئولیت را جمع آوری کرده تا یتواند بهترین و با کیفیترین زئولیت را برای راهبرد اهداف خود تهیه کند.  در این مقاله سعی می کنیم تا به مهمترین دغدغه بسیاری از مشتریان که پیدا کردن زئولیت مخصوص کشاورزی با قیمت و کیفیت مناسب است بپردازیم . امیدواریم این مقاله مفید و مورد پسند شما عزیزان واقع گردد .

تهیه زئولیت پتاسیم کشاورزی با قیمت و کیفیت مناسب

معادن زئولیت بسیاری در کشور ایران وجود دارد که قیمتها و کیفیتهای متفاوتی دارند . کارخانجاتی نیز در کنار این معادن احداث شده است که زئولیت استخراج شده از معدن را مستقیم به آنجا برده و پس از شکسته و خرد کردن آنها را توسط روشهای خاصی خالص سازی کرده و عیار آن را بالا می برند تا برای بازار مصرف قابل استفاده شود . زئولیت معدنی بازار  مصرف بسیار زیادی دارد که هر کدام از این بازار ها زئولیت مخصوص خود را خرید و فروش می کنند .

قیمت زئولیت در این بازارها هم باتوجه به نوع و کیفیت زئولیت متفاوت است . انواع مختلف زئولیت استخراج شده در انواع صنایع بکار برده می شود. مثلا زئولیت مخصوص کشاورزی با زئولیت مربوط به تصفیه آب و فاضلاب تفاوتهایی دارد . بطبع قیمت آنها هم متفاوت است . زئولیت آکواریوم با زئولیت پتاسیم دار هم تفاوتهایی دارد .مثالهای زیادی در این رابطه وجود دارد  که سعی میکنیم در مقالات بعدی بیشتر به آنها بپردازیم.

یکی از بهترین و فعالترین معادنی که می توان برای تهیه انواع زئولیت نام برد معادن زئولیت سمنان است . استان سمنان یکی از مناطقی است که بیشترین مواد معدنی را در خاک خود ذخیره کرده است. بدلیل نوع پوشش اقلیمی خاص در سمنان و نوع ژئوموفولوژیکی خاصی که استان سمنان دارد . خاک آنجا پوشیده از انواع مواد معدنی با کیفیتهای بسیار متفاوت است . معادن بسیاری در استان سمنان فعال هستند که محصولات خود را علاوه بر ایران بلکه به کل جهان صادر می کنند . یکی از مواد معدنی که در واقع بزرگترین معادن را نیز در این استان جای داده است زئولیت می باشد .

تهیه زئولیت پتاسیم کشاورزی با قیمت و کیفیت مناسب

خرید زئولیت با کیفیت از معادن سمنان

زئولیت سمنان در قیمتها و کیفیتهای متناسب با بازار تهیه و تولید می شود . زئولیت سمنان بدلیل کیفیت و قیمت مناسبی که دارد نمایندگیهای فروش بسیاری را در سایر استانها تاسیس کرده است تا دسترسی مشتریان به محصول را در هر استانی که باشند هرچه سریعتر ممکن کنند. بیشتر نمایندگان زئولیت سمنان برای افزایش فروش خود علاوه بر قیمت و کیفیت مناسب محصول خود یک سری جوایز و امکانات خاصی را هم برای مشتریان خود در نظر گرفته است . در این نمایندگی ها  کارشناسان بسیار مهاری وجود دارند که شما را در رسیدن به محصول خود بیشترین کمک را می کنند .

یکی از مهمترین مزیتهای زئولیت معادن روباز آن است . فرق معادن روباز با معادن دیگر، کم هزینه و آسان بودن استخراج مواد معدنی موجود در آن میباشد . کارخانجات تولید زئولیت در استان سمنان دارای دستگاههای بسیار پیشرفته و مجهزی می باشد که دارای کارشناسان معدن و کارشناسان مختلف زمین شناسی و خاک شناسی و پترولوژِی می باشد تا بتوانند بهترین نوع زئولیت را تهیه و استخراج نمایند . یکی از مهمترین محصولات کارخانجات سمنان تهیه و تولید زئولیت پودری می باشد . زئولیت پودری نیز در سایزهای ریز تا بسیار ریز در حد میکرون تهیه و تولید می شود . بیشترین مصرف زئولیت در ایران را هم همین زئولیت های پودری دارند که در بخشهای مختلف مانند تصفیه خانه ها ، تهیه کودهای زئولیتی  ، تنطیم ph  خاک های کشاورزی و کودهای شیمیایی استفاده می شود .

یکی دیگر از محصولات کارخانجات، زئولیت شوینده نامیده می شود که بازار مصرف فراوانی در ایران دارد . در صنایع تولید مواد شوینده برای اینکه سختی آب که ناشی از وجود کاتیونهای سنگینی مانند کلسیم ، منیزیم و فسفات است را بکاهند از زئولیت بعنوان جایگزین فسفات استفاده می کنند. زئولیت در اینجا   عناصر سنگین را  جذب خود کرده و از میزان سختی آب می کاهد . این روش هیچ گونه  آسیب زیست محیطی به همزاه ندارد و برای صنایع تولید مواد شوینده بسیار مفید است .

خرید زئولیت با کیفیت از معادن سمنان

تهیه زئولیتهای شوینده با قیمت مناسب

همانطور که گفته شد زئولیتهای شوینده باعث کاهش سختی آب می شوندو کیفیت  مواد شوینده و قدرت پاکنندگی محصول را چندین برابر می کنند. زئولیتهای شوینده خواص گوناگونی دارند که به چند مورد آن در اینجا اشاره میکنیم

  1. جذب زیاد آب به درون خود
  2. دارای حجم بسیار زیاد و چگالی کم هنگام آبدار شدن
  3. پایداری ساختمان بلوری زئولیت هنگام آبزدایی
  4. خواص ویژه تبادل یونی زئولیت
  5. هنگام آبزدایی دارای کانالهایی با اندازه بلوری یکنواخت می شود.
  6. دارای تونایی برای جذب بخار و گاز می باشد
  7. خواص مخصوص کاتالیزوری را داراست
  8. دارای سرند های مولکولی مخصوصی می باشد که می توانند عناصر را براساس اندازه، بار الکتریکی  وغیره انتخاب و جدا کنند.

تهیه زئولیتهای شوینده با قیمت مناسب

قیمت زئولیتهای شوینده در شرکت ایران کانی

همانطور که اشاره شد بزرگترین کارخانجات و خط تولید زئولیت دز استان سمنان واقع است . در این کارخانجات انواع زئولیت طبق نیاز بازار های داخلی تولید و عرضه می شوند. کیفیت این محصولات هم بدلیل دقت بسیار بالایی که تولید کنندگان در تولید دارند بسیار بالاست .بدلیل انبوه بودن تولید زئولیت در ایران قیمت این محصول کاملا مناسب و طبق نیاز بازار است . شرکت ایران کانی که یکی از تولید کنندگان این محصول است در تهیه و عرضه این محصول دقت بالایی بخرج می دهد . قیمتها هم بدلیل عوامل مختلفی مانند نوسان ارز تغییر می کنند . در شرایط ثابت اقتصادی و ثبات سیاسی قیمت این محصول به ازای یک کیلوگرم حدود ۲۵۲۰۰ تومان می باشد . برای دریافت آخرین قیمت زئولیت می توانید در بخش ارتباطات با مشاوران تماس گرفته تا علاوه برمشاوره کامل و دقیق قیمت محصول را هم در جریان باشید .

قیمت زئولیتهای شوینده در شرکت ایران کانی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما