تولید و فروش کنسانتره کرومیت و مشتقات آن

کنسانتره کرومیت در بازار چگونه خرید و فروش می شود؟برای تولید کنسانتره کرومیت چه فاکتورهایی نیاز است؟ کنسانتره کرومیت و مشتقات آن در کدام صنایع بیشترین کاربرد را دارد؟ صادرات کنسانتره کرومیت در وضعیت فعلی بازار چگونه است؟ خرید کرومیت و مشتقات آن بصورت اینترنتی چگونه انجام می گیرد؟ بازار خرید اینترنتی کرومیت بهتر است یا خرید بصورت سنتی؟ معادن فعال کرومیت در ایران کجا هستند؟ کارخانه های تولید کنسانتره کرومیت کدام مناطق ایران هستند؟ واردات و صادرات کنسانتره کرومیت و مشتقات آن چگونه است؟ کدامین صنایع رابطه مستقیم با کنسانتره کرومیت را دارند؟ وضعیت بازار ایران در رابطه با کنسانتره کرومیت و مشتقات آن چگونه است؟

تولید و عرضه کنسانتره کرومیت و مشتقات آن

خرید و فروش کرومیت در ایران در ابعاد گسترده ای انجام می شود. ازخرید معدن کرومیت گرفته تا فروش کنسانتره و مشتقات کرومیت . هر کدام از اینها نقش خاصی را در صنعت کرومیت ایفا می کنند .سنگ معدن کرومیت که از دل کوهها استخراج می شود به انواع مختلف جهت فروش یا خرید تبدیل می شود. سنگ معدن  استخراج شده به کارخانه فراوری کرومیت فروخته می شود . کارخانه فراوری کرومیت از صنایع مختلف سفارش میگیرد .  با توجه به سفارش، کرومیت را فراوری و خرد و گاهی بصورت پودر و میکرونیزه تبدیل می کند.

گاهی نیز سفارش مشتقات کرومیت را می گیرد . بنابراین کرومیت را در طی مراحل شیمیایی خاصی تبدیل به مشتقات کرومیت می کند . از سنگ معدن کرومیت مشتقات زیادی درست می شود که بسیاری از نیاز های بازار را  تامین می کند .تعدادی از این مشتقات را در این مقاله نامبرده و کاربرد های آنها را برای شما بیان می کنیم.

تولید و عرضه کنسانتره کرومیت و مشتقات آن

تولید و فروش مشتقات کرومیت با کیفیت بالا و قیمت مناسب

تولید مشتقات کرومیت نیازمند فنآوری بالا و بهره گیری از علم شیمی انجام می شود. تعدادی از این مشتقات توسط شیمی آلی بوجود می آید . در اینجا تعدادی از مشتقات کرومیت رابرای شما نام می بریم . مهمترین مشتقات کرومیت  که در علم  شیمی و تولید مواد شیمایی استفاده می شود شامل : بی کرومات سدیم ، کرومات سدیم ، بی کرومات پتاسیم ، کرومات پتاسیم ،سولفات بازی کروم ، اسید کرومیک و کروموزال می باشد.

مشتقات کرومیت مختص صنایع شیمیایی هستند. موارد استفاده مشتقات کرومیت در صنایع شیمیایی شامل:  صنایع رنگ سازی ، دباغی پوست ، صنعت چرم، ، نساجی ، آبکاری ، صنعت چوب ، چاپ ، کاشی کاری ، حفاری ، سونداژ ، روغن سازی ، صابون سازی، شمع سازی ، کبریت سازی  و عکاسی

نسبت کروم به آهن در مشتقات کرومیت  باید بیشتر از ۲/۲ شود تا در صنایع شیمیایی قابل استفاده شود. فقط  ۱۵ درصد کرومیت و مشتقات آن در صنایع شیمیایی  مورد استفاده قرار می گیرد .  ۸۵ درصد از کنسانتره کرومیت در صنایع فولاد و دیرگداز ها مصرف می شود . نیاز بازار برای کرومیت هم در متالوژی و هم شیمیایی روز به روز بیشتر می شود. از این رو جستجو برای کشف معادن جدید افزایش یافته و کارخانه های فرآوری آن نیز روز به روز بیشتر و بزرگتر می شوند.

قیمت کنسانتره کرومیت و مشتقات آن اگر از درب کارخانه باشد یا فروش بصورت مستقیم باشد کمتر محاسبه می شود. زیرا واسطه ها حذف می شوند . اما گاهی واسطه ها قیمت کرومیت را ارزانتر از کارخانه ها و معادن عرضه میکنند .چگونه چنین چیزی ممکن است؟

تولید و فروش مشتقات کرومیت با کیفیت بالا و قیمت مناسبتولید و فروش مشتقات کرومیت با کیفیت بالا و قیمت مناسب

خرید کنسانتره کرومیت و مشتقات آن کمتر از قیمت کارخانه

خرید کنسانتره کرومیت و مشتقات آن با قیمت کمتر از تولیدی یا معدن چگونه ممکن است؟ خیلی از معادن برای استخراج کرومیت مبالغ زیادی را هزینه میکنند تا کرومیت لازم را استخراج کنند. بنابراین برای به سود رسیدن باید قیمتی را روی کرومیت بگذارند تا هزینه های به عمل آمده را جبران کند.  برای ادامه مسیر اکتشاف و استخراج  آنان مجبورند که مبلغی بالاتر از هزینه ها را روی محصول اعمال کنند.

با این حال گاهی اتفاق می افتد که تعدادی واسطه اقدام به عرضه کرومیت با قیمت پایینتر از کارخانه و معدن می کنند. از قضا کیفیت کرومیت هم بالاتر است . این اتفاق چطور ممکن است بیوفتد ؟ برای جواب دادن به سوال باید به دو نکته مهم توجه کرد: .

نکته اول قدمت تولید کنسانتره کرومیت . یعنی تحقیق کنیم که سال تولید کنسانتره کرومیت چه سالی بوده است ؟ زیرا ممکن است که شخص فروشنده حجم خیلی زیادی از کنسانتره کرومیت را سالها در انبار دپو کرده بوده و حالا زیر قیمت بازار عرضه میکند.

نکته دوم باید مبدا کرومیت تولید شده را پرس و جو کرد. باید دید آن کنسانتره کرومیت در کدام تولیدی  یا معدن ساخته شده است ؟  جواب دادن به این سوال از جواب دادن به سوال اول نیز مهمتر است . زیرا بسیاری از محصولاتی که داخل کشور تولید می شوند  قیمت بالایی را به خود اختصاص می دهند. مثلا بسیاری از ماشین آلات تولید کننده کنسانتره کرومیت ساخت کشورهای اروپایی هستند. از انجاییکه ایران هنوز به فن آوری ساخت چنین ماشین الاتی دست نیافته است مجبور است این ها را در شرایط سخت تحریم با قیمت بسیار بالایی وارد کشور کند.

بنابراین برای اینکه متضرر نشوند مجبور هشتند قیمت کنسانتره کرومیت را بالا ببرند .  پس به این نتیجه می رسیم که تولید کننده ها  همیشه کمترین قیمت را ندارند. حالا سوال را دوباره می پرسیم که واسطه ها چگونه به قیمت زیر تولیدی کنسانتره کرومیت روانه بازار می کنند ؟ جواب این سوال باید در خارج از مرزهای ایران پیدا کرد .

در کشورهای خارجی مثل چین و هند ابزار آلات و ماشین آلات مربوط به بخش مواد معدنی قیمت بسیار پایین و کارایی بسیار بالایی دارند . از این جهت محصول تولیدی آنها نیز قیمت بسیار پایینتری را به خود اختصاص خواهد داد. بسیاری از تاجران و وارد کنندگان مواد معدنی مخصوصا کرومیت و مشتقات آن از این موضوع به خوبی اگاهی دارند و برای تعدیل قیمت در داخل کشور اقدام به واردات کرومیت می کنند . بنابراین با مراجعه به این تاجران و بازرگانان می توانید کرومیت ارزان قیمت با کیفیت بسیار بالا تهیه کنید.

خرید کنسانتره کرومیت و مشتقات آن کمتر از قیمت کارخانه

خرید کنسانتره کرومیت و مشتقات آن زیر قیمت بازار

بسیاری از خریداران و صنعتگرانی که در پی کرومیت با کیفیت بالا و قیمت پایین هستند در جستجوی یافتن وارد کنندگان این محصول هستند . کرومیت ازران قیمت و مشتقان آن در کشور های معدودی استخراج و بهره برداری می شود. کشورهای  آفریقای جنوبی ،چین ، هند و ترکیه که بزرگترین معادن کرومیت و مجهزترین کارخانه های فرآوری کرومیت و مشتقات آن را دارند با قیمتی بسیار پایین برخی مشتقات کرومیت را روانه بازار می کنند .

شرکت ایران کانی با بهره گیری از دانش اقتصاد و داشتن کادری بسیار مجرب و کارآزموده در زمینه صادرات و واردات مواد معدنی آماده ارائه کنسانتره کرومیت و مشتقات آن زیر قیمت بازار است. این مجموعه با کشورهای مختلف دنیا که تولیدکنندگان اصلی مواد معدنی از جمله کرومیت هستند قراردادهای همکاری امضا کرده است تا نیاز مصرف کنندگان داخلی را فراهم آورد.

برای برقراری ارتباط با مشاوران شرکت کافیست از طریق ارتباطات با مشاورین ما تماس بگیرید.

خرید کنسانتره کرومیت و مشتقات آن زیر قیمت بازار

  • تبلیغات: 
    1. خرید انواع سنگ قیمتی عقیق یمنی
    2. قیمت بهترین نوع زغال قلیان در بازار های داخلی
    3. بلور پایه دار ارزان قدیمی رنگی
    4. واردات آجر اکسید کروم

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما