خرید زئولیت آکواریوم مرغوب با قیمت بسیار مناسب

مرکز تولید زئولیت اکواریوم در شرکت ایران کانی اقدام به عرضه انواع زئولیتهای مخصوص تصفیه آب آکواریوم و سایر زئولیتهای مربوط به تصفیه آب استخر و آبهای شور لوله کشی در مناطق بیابانی و شوره زار ها می نماید. این زئولیتها ناخالصی های موجود در آب آکواریوم یا استخر ها را بواسطه خواص کاتیونی بالایی که دارد جذب خود کرده و با تولید مواد مناسبی مانند پتاسیم و فسفات آب را پاکیزه می کند . قیمت این زئولیتها که مخصوص تصفیه آبهای کثیف و الوده می باشند بسیار مناسب است. از آنجاییکه قیمت مواد معدنی بر حسب دلار ارزیابی می شود بنابراین این قیمتها  مدام در حال نوسان ریالی می باشد.

در بازار انواع مختلفی از زئولیتهای آکواریوم را می توانید تهیه نمائید. زئولیتهای آکواریوم کاربردهای بسیار زیادی دارند . مهمترین آنها تصفیه آب بصورت طبیعی می باشد . فروشندگان ماهی های زینتی از مهمترین خریداران زئولیتهای آکواریوم می باشند . ماهی های زینتی به سرعت  آکواریوم را کثیف می کنند که باید فورا توسط زئولیتهای آکواریوم تصفیه گردند.

بنابراین زئولیت آکواریوم با توجه ب کارایی خود هم چندین قیمت دارد که هر کدام از درجه اهمیت خاصی برخوردار می باشند .زئولیتها از نظر ترکیب شیمیایی خواصی را در درون خود دارند که باعث زندگی بخشیدن به حیات ماهیها می شوند . در اینجا بخشی از قسمتهای مربوط به زئولیت آکواریوم عنوان شد .

کاربردهای زئولیت آکواریوم

  1.  از رشد بی رویه جلبکها جلوگیری می کند
  2. باعث افزایش اکسیژن مفید آب شده و تنفس ماهی را ممکن می سازد
  3. باعث رشد گیاهان سودمند در آکواریوم می شود
  4. رشد ماهی ما را نیز افزایش  می دهد
  5. سموم ترشح شده توسط بعضی ماهی ها را جذب کرده و ازبین میبرد
  6. از تلف شدن مهی ها جلوکیری می کند
  7. مواد مغذی مانند نیتروژن و پتاسیم تولید میکنند که در رشد و نمو ماهی ها نقش موثری دارند .

زئولیت واژه ای است که برای آکواریوم داران کاملا آشنا می باشد . اما بسیاری از اکواریوم داران کاربردهای درست زئولیت را نمی دانند . همانطور که می دانید زئولیت می تواند آمونیاک و سایر ترکیبات نیتروژنی را جدب خود کرده و از میزان نیترات و فسفات را در آب بکاهد . اما این امر درصورتی میسر می باشد که بتوان از زئولیت به درستی استفاده کرد. اگر این ترکیب ایجاد شده را با ساختار  micro_porous زئولیت ترکیب کنیم یک محیط بسیار عالی و ایده آل برای باکتری های بی هوازی ایجاد کرده ایم  که برای از بین بردن ترکیبات ناخواسته آکواریوم بسیار مفید است.

از آنجاییکه زئولیت یک کاتالیزور است می تواند بسیاری از مواد موجود در آکواریوم را به مواد سودمند تبدیل کند . راکتور زئولیتی می تواند تمام منابع غدایی مربوط به باکتریهای بی هوازی را که باعث افزایش غلظت آب  می شود را کنترل کرده و غلظت آب را پایین آورد . این تفکر ممکن است درست باشد که زئولیت یک ماده معجزه گر برای آکواریوم های ریف می باشد اما استفاده بی مورد از زئولیت می تواند منجر به فاجعه در محیط آکواریوم گردد.

کاربردهای زئولیت آکواریوم

خرید زئولیت آکواریوم با قیمت مناسب

زئولیت آکواریوم در انواع مختلفی به بازار عرضه می شود قیمتهای زئولیتهای آکواریوم با توجه کارایی و میزان خلوص آنها متفاوت است . برای خرید زئولیت آکواریوم می توانید به نمایندگی های معتبر فروش این محصول در هر شهر مراجعه کنید و از نزدیک کارایی آنها را ببینید و سپس اقدام به خرید کنید . همچنین می توانید بصورت آنلاین سفاش دهید و زئولیت آکواریوم را خریداری کنید . خرید زئولیت آکواریوم مناسب برای آکواریوم داران یک ضرورت است . آنها به درستی باید از نحوه استفاده این ماده اطلاع داشته باشند .استفاده بی مورد از این ماده ممکن است منجر به نابودی محیط آکواریوم و مرگ ماهی های موچود در آن شود .

هنگام خرید زئولیت آکواریوم باید دقت کنید که برچسب مخصوص آکواریوم بر روی بسته بندی آن حک شده باشد . زئولیت ها هم برای آکواریوم های آب شیرین و هم برای آکواریوم های آب شور درست می شوند که ترکیب آنها کمی با هم متفاوت است . برای آکواریوم های تازه تاسیس فرمولی وجود دارد که در آن کربن فعال را با آکواریوم ترکیب می کنند تا از انتشار زیاد آمونیاک جلوگیری کنند.

شایعترین و معروفترین استفاده زئولیت  استفاده مخصوص آن در راکتور های ویژه آکواریوم است .  انواع مختلفی از راکتور های زئولیتی در بازار وجود دارد که می توانید با سلیقه خود یکی ازآنها را خریداری نمائید. مهمترین تفاوت راکتور های زئولیتی با سایر راکتور ها در این است که این راکتور ها یک دسته دارند که به آکواریوم دار اجازه می دهد ترکیب زئولیتی را تکان دهند. این عمل باعث آزاد سازی باکتری هایی می شود که در زیر لجن ها مدفون شده اند تا بتوانند غذای مورد نیاز مرجان ها را تهیه کنند.

خرید زئولیت آکواریوم با قیمت مناسب

عرضه زئولیت آکواریوم به صورت عمده با قیمت رقابتی

برای اینکه بتوانید زئولیت را با کیفیت مناسب و قیمت خوب تهیه کنید باید حتما با دفتر اصلی کارخانه مکاتبه داشته باشید . کارخانجات تولید زئولیت معمولا برای افزایش فروش و دسترسی آسان مشتریان به زئولیت اقدام به تاسیس نمایندگی در هر شهری میکنند . از مزایای این کار این است که مشتری دیگر لازم نیست برای خرید حضوری از شهر خود یک سفر طولانی را به شهر تولیدکننده بپیمایید. کارخانه داران معمولا تمامی نیاز های نمایندگی های خود را تامین می کنند و معمولا آپشن های زیادتری نیز در این نمایندگی ها قرار می دهند تا دست مشتری را در انتخاب محصول بازتر بگذارند.

خریداران زئولیت آکواریوم باید از نحوه عمل زئولیت آگاهی کاملی داشته باشند تا از ضرر رساندن به آکواریوم خود جلوگیری کنند . آنها باید تاجاییکه میتوانند در مورد نحوه ترکیبات زئولیت و فرمولاسیون و تغییراتی که زئولیت در آب ایجاد می کند کاملا مطلع باشند . خریداران باید بدانند که آکواریوم تازه تاسیس حاوی مقادیر زیادی آمونیاک می شود . آمونیاک هم برای ماهیها یک ماده سمی بسیار خطرناک است که منجر به مرگ ماهیها می شود . زئولیت نقش خنثی کننده این سم را ایفا میکند .زئولیت بخاطر جذب سطحی و متخلخل بودن باعث میشود تا آمونیاک به درون ساخنار متخلخل خود کشیده شده و توسط کاتیونها به مواد دیگری مانند نیتروژن و فسفر تبدیل گردد که یک ماده مغذی برای ماهیها محسوب می شود.

برای مشاوره و خرید زئولیت آکواریوم می توانید به وبسایت ایران کانی مراجعه کرده و پس از تماس با مشاوران شرکت با خیال راحت اقدام به خرید زئولیت مورد نظر خود نمائید.

مشاور شرکت ایران کانی

هادی ملکی

تلفن: ۰۹۱۲۰۵۲۶۱۶۳

عرضه زئولیت آکواریوم به صورت عمده با قیمت رقابتی

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما