خرید مستقیم زئولیت از کارخانه

تولید و فراوری زئولیت معدنی در ایران بسیار مهم است . زئولیت معدنی یک ماده بسیار ضروری برای بسیاری از مصارف صنایع می  باشد . عمده ترین مصرف رئولیت در تصفیه آب و فاضلاب است که یکی از حیاتی ترین نیاز های بشر را تامین می کند. خرید مستقیم زئولیت از معدن و کارخانه مزایای بیشماری نسبت به خرید از بازار دارد .

قیمت کارخانه قیمت پایه است ولی قیمتهای بازار بدلیل افزایش هزینه ها بر روی زئولیت مانند مالیات و عوارض و هزینه های حمل و نقل و غیره بالاتر از قیمت کارخانه یا معدن خواهد بود. از آنجاییکه تقاضا برای زئولیت بسیار بالا می باشد رقابت در فروش زئولیت هم بسیار بالاست . در نتیجه قیمتها بین فروشندگان رقابتی خواهد شد و کیفیت ماده افزایش خواهد یافت . یعنی اگر فروشنده یا تامین کننده ای زئولیت کم کیفیت ارائه دهد از صحنه رقابت حذف خواهد شد

سفارش و خرید زئولیت از کارخانه

همانطور که میدانید زئولیت یک ماده بسیار با اهمیت در زندگی انسان است . این ماده معدنی با ارزش را از کوههاو دریا ها استخراج می کنند و سپس در کارخانجات فراوری درجه خلوص آن را رافزوده و روانه بازار می کنند . کارخانجات فراوری زئولیت در ایران زیاد هستند چون منابع استخراج زیادی وجود دارد . مشتریها برای اینکه بتوانند  هزینه های کمتری را برای زئولیت بپردازند باید مستقیم با کارخانجات زئولیت تماس گرفته و اقدام به خرید زئولیت نمایند.

مزایای خرید مستقیم از کارخانه شامل موارد ذیل است :

  1. قیمت زئولیت در کارخانه بدلیل حذف و نبودن واسطه ها  به مراتب کمتر از بازار است .
  2. در کارخانجات میتوان نحوه تولید و استخراج ذئولیت را از نزدیک مشاهده کرد و از درجه خلوص آن مطمئن شد.
  3. خرید بصورت انبوه از کارخانجات بمراتب بسیار ارزانتر از بازار خواهد بود .
  4. گسترش کارخانجات و افزایش خط تولید و اشنغالزایی بیشتر در کارخانجات و معادن
  5. کم شدن واردات مواد معدنی مانند رئولیت
  6. تعادل بازار و حذف گرانفروشان و کلاهبرداران
  7. کم شدن فشارهای اقتصادی بر روی صنایع وابسته به زئولیت .

سفارش و خرید زئولیت از کارخانه

مرجع خرید و فروش زئولیت در تهران

تهران یکی از بزرگترین و پرجمعیترین شهرهای جهان محسوب می شود . تراکم انبوهی از جمعیت ایران در تهران گرد هم جمع شدن و یک جامعه بزرگ و پرجمعیت را بوجود آورده اند .این تراکم بزرگ از اقشار مختلف جامعه صنایع مختلف را بوجود آورده اند . افراد زیادی در این صنایع و کارخانجات و غیره فعالیت دارند. تمامی این صنایع و کارخانجات واقع در تهران برای ادامه دوام خود به مواد اولیه نیاز دارند . بنابراین تهران یکی از بزرگترین مراکز برای فروش مواد اولیه خواهد شد.

زئولیت معدنی نیز یکی از مهمتری مواد اولیه برای تهران است این ماده که کاربردهای وسیعی در بسیاری از صنایع دارد در انبارهایی در حومه شهر تهران جمع آوری شده وبفروش می رسد . نمایندگی های مختلفی ازشرکتهای وابسته به معدان زئولیت تاسیس گردیده و به فعالیت می پردازند . شرکتهای مربوط به آب و فاضلاب یکی از وابسته ترین شرکتهای ایران به زئولیت معدنی میباشد .

در واقع ادامه حیات تهران و شهرستانها به زئولیت وابسته است. آب شربی که هم اکنون در اختیار ما است بدلیل تصفیه آبهای غیر شرب توسط زئولیت به دست ما رسیده . پس زئولیت نقش بسیار حیاتی را در زندگی بشر ایفا می کند .

مرجع خرید و فروش زئولیت در تهران

بازار داغ زئولیت در ایران

تولید و فروش زئولیت در ایران بسیار بالا است . ایران در یک منطقه خشک و کم آب کره زمین قرار دارد .در گذشته در ایران دریای بزرگی به نام تتیس وجود داشت . این دریای بزرگ بعد از گذشت هزاران سال خشک شد و نمک آن در کل ایران مخصوصا ایران مرکزی ته نشین شد .

پس از آن آبهای زیرزمینی ایران به دلیل آغشته شدن به نمک دریای تتیس شور میشدند و آب شور ادامه حیات بسیاری از گیاهان و نباتات را غیر ممکن کرد . انسانها نیز برای ادامه حیات باید این آب شور را تصفیه می کردند. پس از کشف زئولیت کاربردهای آن برای همگان شناخته شد و سازمانهای آب و فاضلاب بوجود آمد. در واقع حیات این سازمانها به زئولیت وابسته است .

با کشف زئولیت کم کم تصفیه آبها و فاضلابها شروع شد وآب شرب در اختیار تمامی مردم قرار گرفت . بسیاری از صنایع کشاورزی و دامی نیز حیات خود را وابسته به زئولیت می دانند. زئولیت در کودهای دامی بعنوان نگهدارنده عمل می کند و از تجزیه کود جلوگیری می کند . زئولیت در نمظیم ph خاک نیز نقش بسیار مهمی را ایفا  می کند . برای تهویه آب استخرها نیز از زئولیت بعوان صافی استفاده می شود .

بازار داغ زئولیت در ایران

صادرات زئولیت معدنی با قیمت مناسب

صادرات مواد معدنی در ایران یکی از رسوم تجارت از دیرباز بوده است . بسیاری از کشورهای صنعتی جهان از کشورهای جهان سوم که معادن سرشار از مواد اولیه دارند اقدام به خرید می کنند . ایران نیز یکی از بزرگترین صادر کنندگان مواد اولیه صنعتی و معدنی به کشور های مختلف دنیا است. در بین این مواد اولیه زئولیت معدنی یک ماده معدنی شاخص است .

زئولیت علاوه بر نیاز اصلی بازار های داخلی نیاز بسیاری از بازار های خارجی مثل چین ، هند ، عراق ، کشورهای خاورمیانه و آسیای صغیر و کشورهای آفریقایی و اروپایی نیز است . زئولیت یکی از مهمترین مواد معدنی است که سودآوری فراوانی برای ایران چه در بازار های داخلی و چه خارجی داشته است. قیمتهای زئولیت صادراتی ایران نیز بسیار پایینتر از زئولیتهای صادراتی کشورهای دیگر است .

کشور چین علاوه برداشتن معادن بیشمار زئولیت یکی از بزرگترین وارد کندگان زئولیت ایران به حساب می آید . جمعیت بسیار زیاد چین باعث شده تا منابع داخلی خود جوابگوی نیاز های جمعیت نیاشد . لذا اقذام به  واردات زئولیت به چین می کند

صادرات زئولیت معدنی با قیمت مناسب

خرید زئولیت از شرکت ایران کانی

معادن زئولیت ایران بسیار زیاد هستند . کارخانجات زیادی نیز برای فراوری زئولیت در نزدیکی این معادن  احداث شده اند . شرکتها و نمایندگی های بسیاری نیز با این معادن و کارخانجات برای فروش محصولات قرارداد بسته اند . شرکت ایران کانی یکی از شرکتهای بزرگ در ایران می باشد که با بسیاری ازاین معادن قرارداد دارد .

قیمت زئولیت در شرکت ایران کانی با قیمت معدن یا کارخانه هیچ تفاوتی ندارد . در واقع ایران کانی بهره و سود خود را از مشتریان نمیگیرد  بلکه از تامین کنندگان دریافت می کند . کیفیت محصولات ایران کانی نیز همان کیفیت معادن و کارخانجات است . این شرکت بصورت حضوری و اینترنتی اقدام به فروش مواد معدنی  از جمله زئولیت کرده است .برای دریافت مشاوره رایگان و خرید محصولات اولیه با مشاوران شرکت تماس حاصل فرمائید .

 

صادرات زئولیت معدنی با قیمت مناسب

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما