سفارش عمده دولومیت متوسط بلور

دولومیت متوسط بلور دارای مدلهای مختلف با شکل متفاوت بلور است که با نام دولومیت سوخته و یا نام کلسینه وارد بازار می‌شود که دارای کیفیت بسیار خوبی بوده و در موارد گوناگون از آن استفاده های بیشماری می شود و همچنین قیمت مناسب و ارزانی دارد.

سفارش عمده دولومیت متوسط بلور توسط سفارش دهندگان از طریق راه های مختلف از جمله روش آنلاین و همچنین روش حضوری انجام می‌شود که مشتریان می‌توانند بر اساس سلیقه خود و همچنین دسترسی آسان این محصولات را سفارش داده و در درب منزل با قیمت ویژه تحویل بگیرند.

سفارش عمده دولومیت متوسط بلور

دمای ذوب انواع دولومیت

دمای ذوب انواع دولومیت دمای ذوب انواع دولومیت با کیفیت بسته به اندازه بلور آنها متفاوت می باشند به عنوان مثال دولومیت ریز بلور به علت داشتن گرانول های ریز در دمای ذوب حدود ۳۰ الی ۴۰ درجه سانتیگراد در مجاورت دیوارهای کوره و همچنین دستگاه کانورتر به راحتی ذوب شده که می توان از آن برای ساخت تجهیزات مختلف استفاده کرد.

و همچنین دمای ذوب دولومیت متوسط بلور به علت داشتن گرانول ها و ذرات درشت تر نسبت به ریز بلور افزایش پیدا می‌کند و معمولا این محصولات در دمای حدود ۶۰ الی ۷۰ درجه سانتیگراد ذوب می شوند که نیاز به درجه حرارت بالاتر از طریق دیوار های کوره و همچنین دستگاه کانورتر جهت ذوب دارند.

و اما در آخر تصمیم داریم دمای ذوب دولومیت درشت بلور را بررسی کنیم که این محصول دارای اندازه فوق‌العاده بزرگتری نسبت به دو مورد قبلی است و بلورهای آن تقریباً دارای شفاف و اندازه های بزرگ هستند برای آنها نیاز به دمای حدود ۱۵۰ درجه سانتیگراد است که برای مدت زمانی حدود ۳۰ دقیقه باید این دما در مجاورت دولومیت درست بلوغ قرار بگیرد تا بتواند به خوبی تمامی قطعات آن را ذوب کند.

دولومیت کلسینه شده یا دولومیت سوخته به علت ذوب حرارتی توسط زمین نیاز به دمای بالا برای ذوب ندارند و می توان در کنار داشتن بلور های بزرگ آن ها را با دمای پایین به راحتی ذوب کرد و برای مصارف مختلف از جمله تولید مصالح ساختمانی مانند آجر نسوز مورد استفاده قرار داد.

پخش مستقیم دولومیت متوسط بلور

پخش مستقیم دولومیت متوسط بلور پخش و توزیع دولومیت متوسط بلور به صورت مستقیم و بدون واسطه توسط پخش کنندگان بزرگ انجام می ‌شود که این محصولات را در بهترین و مرغوب ترین کیفیت و همچنین نازلترین قیمت به بازار های مختلف از جمله بازار های داخلی و همچنین بازار های خارجی پخش می کنند و در اختیار مشتریان و مصرف کنندگان می گذارند تا به نوعی هم باعث جلب رضایت مشتریان و خریداران شده و هم با این اقدام باعث رونق فروش محصولات خود نیز باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما