صادر کننده دولومیت زفره

یکی از سنگ های معدنی بسیار مهم که امروزه به مصرف صنایع رسیده و کاربردهای گسترده ای را به خود اختصاص داده، سنگ دولومیت می باشد که معادن بسیاری اقدام به استخراج آن نموده و از آن جمله می توان معدن زفره را نام برد. دولومیت زفره از بزرگترین و نخستین معدن دولومیت برخاسته و به تامین مناسب در حوزه های داخلی و جهانی رسیده است. اکنون مطرح ترین عرضه کنندگان دولومیت از جمله مرکز فوق که به عنوان صادرکننده این محصول نیز فعالیت دارد، اقدام به عرضه و صادرات دولومیت عمده نموده اند.

صادر کننده دولومیت زفره

بررسی خواص دولومیت زفره

بررسی خواص دولومیت زفره کشور ما معادن بسیاری از سنگ های معدنی را در دل خود جای داده و این معادن در بخش های مختلفی از آن واقع شده اند؛ حال یکی از بزرگترین و پرآوازه ترین معادن استخراجی سنگ معدنی که اقدام به استخراج دولومیت به صورت انبوه نموده، معدن زفره می باشد که انواع دولومیت زفره حالا افزون بر بازارهای داخلی، در بازارهای صادراتی نیز مطرح بوده و متقاضیان زیادی را سمت خود سوق داده اند، در ادامه قصد داریم تا کمی به بررسی خواص دولومیت زفره بپردازیم که عبارتند از:

  • یکی از خواص عالی این سنگ که در آن وجود داشته و لازم است به به آن اشاره کنیم، این است که از خاصیت سخت کنندگی برخوردار بوده و به همین دلیل از آن در صنایع شیشه و سرامیک، فولادسازی و صنایع سنگ آهن بهره می برند.
  • یکی از خواص دیگر این محصول، بخصوص در هنگام مواجهه با حرارت این است که خاصیت تبلوری پیدا کرده و لذا با افزایش بلورهای دولومیت؛ فرم کریستالی را پیدا خواهد کرد.
  • دارای ترکیبات مفیدی همچون منیزیم بوده و لذا از آن برای اضافه کردن به گلدان برخی از گل ها و گیاهان استفاده می کنند که در این صورت منیزیم آنها را افزایش خواهد داد.

قیمت خرید دولومیت زفره

قیمت خرید دولومیت زفره در بازار پخش دولومیت با نمونه های مختلفی از این محصول مواجه خواهید شد که بی شک دولومیت زفره یکی از بهترین آیتم های موجود برای انتخاب به شمار می آید؛ با توجه به اینکه فرآیند استخراج و تولید این سنگ در داخل کشور سپری شده، لذا می توان به این نتیجه رسید که قیمت خرید دولومیت زفره، حداقل نسبت به انواع دولومیت خارجی که از معادن کشورهای دیگر استخراج گشته اند؛ مناسب تر و مقرون به صرفه تر خواهد بود.

بنابراین از هر بُعد که بخواهیم به این محصول بنگریم، خواهیم دید که ارزش انتخاب را خواهد داشت؛ اما در انتها لازم دیدیم به چند مورد از مهمترین کاربردها و مصارف دولومیت نیز اشاره نماییم که جهت تکمیل اطلاعاتتان از این محصول، ضروری خواهند بود:

  1. قابل استفاده در صنایع تولیدکننده لوازم آرایشی
  2. صنایع ذوب آهن و فولاد و قابل استفاده به عنوان ماده گداختی
  3. صنایع تولید بتن و سیمان و به عنوان منبع اکسید منیزیم
  4. صنایع نفت و پتروشیمی
  5. صنعت شیشه سازی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما