عرضه زئولیت مرغوب با قیمتهای مناسب

ماده معدنی زئولیت یکی از پرکاربردترین مواد معدنی شناخته شده نسبت به سایر مواد معدنی می باشد . کارخاننجات زیادی در ایران وجود دارند که اقدام به تولید و فراوری زئولیت معدنی می کنند . زئولیتها انواع مختلفی دارن که کارایی و درجه خلوص و حتی دانه بندی آنها نیز با هم متفاوت است . قیمت هر کدام از زئولیتها نیز باتوجه به کارایی و نوع خود متفاوت است .مثلا قیمت زئولیت کشاورزی با قیمت زئولیت آکواریوم  متتفاوت است زیرا هم کارایی و هم جنس متفاوتی نسبت به هم دارند.

شرکت ایران کانی عرضه کننده انواع زئولیت معدنی در سایزها و دانه بندی های مختلف می باشد . این شرکت حتی توانسته است با کمک علم نانو نوفق به تولید نانو زولیتها شود که کارایی خیلی بیشتر و بالاتری نسبت به زئولیتهای معمولی دارند . شرکت ایران کانی با کمک پرسنل توانمند و مجرب خود در زمینه علم مواد معدنی توانسته است سهم بسزایی در بازار خرید و فروش و صاردات زئولیت به سایر  کشورهای مختلف داشته باشد . برای خرید زئولیت و یا سایر مواد معدنی موجود میتوانید به وبسایت ایران کانی مراجعه کرده و از مشاورین مجموعه درخواست مشاوره کنید . مشاورین ما با مشاوره بسیار حرفه ای و کاربردی شما را تا خریدن محصول مورد نظر راهنمایی رایگان خواهند کرد

کارخانه تولید زئولیت در سمنان

قیمت انواع ماده معدنی زئولیت

همانطور که میدانید کشور ایران یکی از کشورهایی می باشد که از نظر داشتن مواد معدنی بسیار غنی است . بسیاری از دانشمندان خارجی که مسلط به علم زمین و خاک می باشند توانسته اند در ایران معادن بسیار باارزشی را شناسایی کنند و دانشمندان ایرانی نیز کم کم در این علم خودکفا شده اند . ایران در واقع زمین و خاکی دارد که با کمک عکسای هوایی و یا حتی عکس های ماهواره می توان معادن موجود در دل آن را شناسایی کرد . در بین کشورهای دنیا تنها ایران است که بیشترین قابلیت در زمینه شناسایی معادن به این روش را دارد .

ماده معدنی زئولیت یا سنگ معدن زئولیت اکثرا با کمک همین روش شناسایی و استخراج میگردید . در این روش به دلیل رنگ روشن و کرم رنگ سنگ معدن زئولیت یافتن و شناسایی آن از آسمانن بسیار راحتتر از زمین است . قیمت انواع زئولیت شناخته شده در طبیعت با توجه به درجه خلوص و کارایی و حتی دانه بندی آن بسیار متفاوتتر خواهد بود . تعیین قیمت زئولیت معدنی به عوامل مختلفی بستگی دارد . هر فرایندی که از زمان شناسایی زئولیت تا استخراج و تبدیل آن به زئولیت صنعتی گردد شامل هزینه هایی میشود که این هزینه ها بر روی قیمت نهایی زئولیت ناثیر بسزایی خواهد گذاشت .

صادرات زئولیت به کشورهای مختلف هم هرینه ها وقیمت خاصی دارد . در صادرات ابتدا کشور درخواست کننده طی یک نامه مهر و امضا شده به زبان انگلیسی نوع محصول خود به همراه تناژ و قیمت را به ما توسط ایمیل یا واتساپ می فرستد ما هم در ابتدا در نامه مهر شده توسط معدن و یا کارخانه جداگانه آنالیز محصولات خود به همراه قیمت را برای آنها می فرستیم . آنها پس از مشاهده محصولات ما  قرارداد میبندند و پول پیش می فرستند . مراحل فرستادن پول پیش هم شامل بستن قرارداد و پیش فاکتور است و پولی که می فرستند باید دلار نیمایی باشد . ما پس از دریافت پول پیش اقدام به تهیه محصول کزده و پس از بسته بندی و بارگیری در بندر پول نهایی را از آنها دریافت کرده و محصول را توسط سازمان کشتیرانی و حمل و نقل دریایی به کشور مقصد ارسال می کنیم .

همه مراحل ذکر شده شامل هزینه هایی میباشد که بر روی قیمت نهایی محصول صادراتی اعمال می گردد .شرکت ایران کانی با داشتن سابقه طولانی در امر صادرات آماده ارسال محصولات معدنی خود به کشورهای دیگر می باشد . تولید کنندگانی که قصد صادرات محصول خود را داشته باشند می توانند برای گرفتن مشاوره به وبسایت ایران کانی مراجعه کرده و با مشاوران ما در این زمینه صحبت نمایند . مشاوران ما با توضیحات کامل و کاملا کاربردی شما را در رسیدن به هدفتان یاری خواند کرد.

معدن زئولیت در ایران

عرضه انواع زئولیت با کاربردهای متفاوت وقیمت بسیار مناسب

همانطور که میدانید ماده معدنی زئولیت دارای انواع و اقسام بسیار گوناگونی می باشد . حدود هشتاد نوع زئولیت در جهان شناخته شده است که فقط در حدود  بیست نوع آن وارد صنعت شده و مورد استفاده قرار گرفته است . انواع بیشمار آن هنوز ناشناخته است و دانشمندان سعی در شناخت  گونه ها و کاربردی کردن آنها در صنعت می باشند .همانطور که گفته شد زئولیت در ایران در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد هرکدام از این صنایع نیز از انواع مختلف زئولیت استفاده می کنند . مثلا بیشترین استفاده زئولیت در صنعت کشاورزی میباشد .

صنعت کشاورزی هم ابعاد بسیار مختلفی دارد که از انواع زئولیتها برای هر کدام از ابعاد خود استفاده می کند  مثلا در تهیه کود های زئولیتی از نوع مخصوصی از زئولیت با درجه خلوص متفاوت استفاده می شود .برای تقویت خاک کشاورزی نیز از نوع دیگر زئولیت با دانه بندی و ترکیب متفاوت استفاده می شود . در استخر پرورش ماهی از نوع خاصی از زئولیت استفاده می کنند که مواد مضر درون استخر را جذب کرده و به مواد مفیدی تبدیل می کند .هر کدام از زئولیتها توضیحات بیشماری ارد که برای شناخت آنها باید به دقت مطالعه و تحقیق کنید تا به اشتباه زئولیت دیگری نخرید .

یکی دیگر از صنایع پر مصرف زئولیت صنعت آب و فاضلاب می باشد . همانطور که میدانید کارخانجات بیشماری در ایران وجود دارند که پسابهای سمی ایجاد کرده و آنها را وارد محیط زیست می کنند . این پسابها محیط زیست انسانی و گیاهی  جانوری را به کلی نابود کرده و عامل بروز بسیاری از بیماریهای خطرناک می باشد . این پسابها اخیرا توسط سازمان آب و فاضلاب تصقیه شده و دوباره وارد چرخه محیط زیست می شوند. برای تصفیه این سموم خطرناک از گونه خاصی از زئولیت پرقدرت که جدب سطحی و خواص کاتیونی بسیار بالایی دارد استفاده می کنند .

این نوع زئولیت مواد سمی خطرناک موجود در پساب ها  را جذب کرده و آنها را به مواد مفیدی مانند نیتروژن و پتاسیم و آمونیاک و دوباره وارد چرخه حیات می کند . هر کدام از این نوع زئولیتها کیفیت و قیمت متفاوتی دارند که خریدار باید هنگام خرید دقت زیادی کند تا دچار اشتباه در انتخاب نوع زئولیت نشود .

فروش عمده و جزیی زئولیت در تهران

خرید زئولیت از شرکت ایران کانی

شرکت ایران کانی با کمک کارشناسان معدن و پرسنل مجرب خود در زمینه تولید و فراوری مواد معدنی آماده همکاری با تمامی نهاد ها و ارگانها می باشد . این شرکت زئولیت درجه یک  باقیمت بسیار استثنائی و مناسب را با مشاوره های رایگان و مفید در اختیار مصرف کنند گان قرار می دهد .

برای دریافت مشاوره و خرید محصول به وبسایت ایران کانی مراجعه کرده و با کمک گرفتن از مشاوران ما اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمائید.

مشاور فروش : آقای هادی ملکی

تلفن همراه: ۰۹۱۲۰۵۲۶۱۶۳

صادرات عمده زئولیت به کشور های خریدار

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما