عرضه کرومیت مرغوب خواجه جمالی

کرومیت مرغوب خواجه جمالی  یکی از مرغوبترین کرومیتهای ایران است که با عیار بالا تولید و عرضه می شود .خرید کرومیت با عیار بالا و قیمت مناسب از معدن خواجه جمالی بصورت حضوری و اینتزتی می باشد . خریداران کرومیت با مراجعه به سایت ایران کانی میتوانند سفارش خود را مستقیم از معدن خواجه جمالی پیگیری کنند. مرکر تولید و فروش کرومیت خواجه جمالی یکی از بزرگترین مراکز فروش کرومیت بصورت کلی و جزئی و صادراتی می باشد.

خرید کرومیت از  معدن خواجه جمالی نیریز  مزایای زیادی نسبت به خرید حضوری دارد . در خرید اینترنتی از معدن شما می توانید مستقیما با برقراری تماس تماس تصویری با معدن ، محصول خود و معدن و کارشناسان ارتباط مستقیم داشته باشید. از دیگر مزایای خرید اینترنتی کرومیت حذف واسطه ها می باشد . گاهی بعضی از واسطه ها کمک شایانی برای خریداران در شناسایی محصول می کنند اما همه واسطه ها اینگونه نیستند .

واسطه های واقعی بجای اینکه به فکر منافع خود باشند باید منافع مشتری را در اولویت قرار دهند . آنها بجای اینکه سودشان را از مشتری بگیرند باید آن را از تامین کننده دریافت نمایند . خریدارانی که برای بار اول اقدام به خرید میکنند باید بسیار مراقب باشند که در دام  واسطه های ناشناس نیوفتند. خرید کرومیت برای بار اول نیاز به هوشیاری بالایی دارد تا بتوانید کرومیت مرغوب و با قیمت پایین تهیه کنید .

خرید کرومیت با عیار بالا از معدن خواجه جمالی

خریداران کرومیت اکثرا معادن کرومیت را می شناسند اکثر معادن کرومیت ایران دارای کیفیت مرغوب و قیمت مناسبی است . زیرا در این بازار پررقابت اگر کسی به فکر سودجویی شخصی باشد از رقابت حدف خواهد شد . کرومیت معدن خواجه جمالی نیز همانند سایر معادن کرومیت ایران از شهرت و محبوبیت بالایی یرخوردار است . این معدن یکی از بزرکترین معادن ایران در عرضه انواع کرومیت و مشتقات آن می باشد . عیار کرومیت معدن خواجه جمالی ۴۰  است . این عیار برای به گردش درآوردن چرخه صنعت کافیست .

صنایع مواد نسوز ، صنایع فولاد سازی ، صنایع مواد شیمیایی ، صنایع چوب  ، صنایع رنگ  و ضد زنگ و صنایع آبکاری و بسیاری از صنایع دیگر وابسته به کرومیت و مشتقات آن هستند . پژوهشگران  وزارت صنعت و معدن و تجارت بدنبال اکتشافات بیشتر در مناطق بکر هستند . چون نیاز بازار به کرومیت روزه به روز بیشتر می شود .

معدن خواجه جمالی در منتها الیه شمال شرقی استان فارس در شهرستان نی ری واقع شده است . روستاهای نزدیک این معدن روستای آباده طشک و روستای خواجه جمالی  می باشد. کانسار کرومیتی خواجه جمالی یک منطقه وسیعی را در بر می گیرد . این منطقه از جنوب یه دریاچه نمک طشک متصل است. این دریاجه حدود ۶۰ کیلومتر با ارسنجان فاصله دارد و جاده آن آسفالته می باشد . فاصله روستای خواجه جمالی با طشک ۱۳ کیلومتر است و جاده آن آسفالته است .

آب و هوای این ناحیه معتدل و رو  به گرم است . مواد معدنی که بیشتر در ارتفاعات این ناحیه یافت می شود دارای هوای معتدل و مرطوب می باشد. این منطقه در نقشه زیر به تصویر در آمده است .

خرید کرومیت با عیار بالا از معدن خواجه جمالی

زمین شناسی منطقه معدن خواجه جمالی

ناحیه معدنی خواجه جمالی در منطقه اقیولیتی نی ریز واقع است که صد کیلومتر از شمال شرقی نی ریز تا جنوب غربی کوه دالنشین امتداد دارد . بجز افیولیتها سنگههای فراوان آهکی و تبخیری منطقه زاگرس نیز در این ناحیه وجود دارد . همچنین در این ناحیه رسوبات سیلیسی ،  رادیولاریت ، مارن های رنگین، انواع توربیداتها ، گدازه های آتشفشانی و همچنین سنگهای دگرگونی گسترش یافته است . این گستردگی با افیولیتها ارتباط مستقیم دارد .

از نظر چینه شناسی منطقه خواجه جمالی بین دو کوه دالنشین و روشن کوه قرار دارد . پیدایش معادن کرومیت خواجه جمالی با مطالعات هفتگانه زیر به وقوع پیوسته است .

  • وجود عدسیهای از جنس پریدوتیت در امتداد شمال غربی_جنوب شرقی
  • ادغام و همبری شدن منطقه گابروی دولوریتی محدوده انتقالی با پریدوتیت محدوده های دوتویی، کشتک و نی پیک
  • جهات استقرار انبانه ها بصورت قائم در حسین خانی ، نیمه موازی در نی پیک و بصورت موازی در چشمه بید
  • وجود غلاف هایی از جنس دونیت به شکل عدسی
  • وجود برگوارهای مشخص در کرومیت و سنگ میزبان که ناشی از فوران گوشته بوده
  • وجود گسلها و درزهای فراوان در محدوده اولترابازیک و تورق آنها در مرز همبری بنگستان و افیولیتها

طبق بررسی هایی که از بافت و ساخت کرومیت در معادن خواجه جمالی صورت گرفت مشخص شد که تشکیل کرومیتهای خواجه جمالی در اتاق ماگما صورت گرفته است . همان طور که می دانید در اتاق ماگما فرایند تبلور بصورت آهسته و به ترتیب نقطه تبلور و دوب کانیها صورت می گیرد. بدین ترتیب کرومیتهایی که در اتاق ماگما تشکیل شده باشند بصورت بلور های متبلور و درشت و با عیار بالا تشکیل می شوند.از نظر اقتصادی این نوع کرومیت باارزشترین نوع کرومیت خواهند بود .

زمین شناسی منطقه معدن خواجه جمالی

بازار داغ کرومیت خواجه جمالی

تولید و فروش کرومیت خواجه جمالی توسط کارخانه و شرکت کاویان نوین خواجه جمالی که تحت نظر شرکت ایران کانی است انجام میشود . این شرکت همواره خرید و فروش زیادی را سالانه ثبت کرده است . خرید کرومیت از معدن خواجه جمالی بصورت تضمینی می باشد و خریداران می توانند مستقیما عیار کرومیت خریداری شده را در آرمایشگاههای نمونه سنجی بسنجند. این معدن مستقیما زیر نظر وزارت صنعت معدن تجارت در حال اکتشافات مناطق بکر است .

به گفته پژوهشگران مناطق بکر اطراف مواد معدنی بسیار ارزشمندی را ذخیره کرده است که باعث رونق اقتصادی زیادی در استان خواهد شد . میزان دخیره معدن کرومیت خواجه جمالی ۳۰ هزار تن است . مقدار برداشت و استخراج کرومیت ۵ هزار تن در سال می باشد.  با توجه به آمار ذخایر و میزان برداشت می توان محاسبه کرد که عمر این معدن ۲۰ سال می باشد . اما پژوهشهای جدید وجود رگه های جدیدی را کشف و ثبت کرده است که عمر معدن را افزایش می دهد .

بازار داغ کرومیت خواجه جمالی

صادرات و توزیع کرومیت معدن خواجه جمالی

صادرات و توزیع کرومیت خواجه جمالی به کشور های مختلف با عیار بالای۴۲ درصدو قیمت مناسب به کشورهای مختلف در حال انجام است . خرید کرومیت از معدن خواجه جمالی باعث رونق اقتصادی روستاهای اطراف معدن و استان فارس گردیده . قیمت کرومیت خواجه جمالی در مقایسه با کرومیتهای سایر مناطق ایران بسیار مورد توجه قرار دارد.  بسیاری از کرومیت های استخراج شده از این معدن به صنایع فرو کروم ، فولاد سازی و صنایع تولید مواد نسوز و دیرگدازها ارسال  می شود .

خرید کرومیت از معدن خواجه  جمالی بصورت حضوری و اینترنتی انجام می شود . شرکت ایران کانی این افتخار را دارد که خریداران را با خاطری جمع و آسوده به این معدن دعوت نمایید . خریداران، کرومیت و مشتقات این معدن را می توانند با مشاوره شرکت ایران کانی از نزدیک مشاهده کرده و اقدام به خرید نمایند .

 

صادرات و توزیع کرومیت معدن خواجه جمالی

 

 

 

 

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما