عرضه کنندگان دولومیت شفاف

مجموعه ما از معدود عرضه کنندگان دولومیت شفاف با کیفیت منحصر به فرد و قیمت بسیار ارزان درب کارخانه می باشد.کلسیم موجود در دولومیت رشد ریشه را بهبود می بخشد، در حالی که منیزیم برای فتوسنتز ضروری است که بدون آن توسعه شاخه ها کند می‌شود‌.

شما می توانید برای آگاهی از شرایط فروش انواع دولومیت هایی چون دولومیت کلسینه از طریق سایت با همکاران بخش بازرگانی ما در تماس باشید

عرضه کنندگان دولومیت شفاف

کارایی دولومیت در کشاورزی و باغداری

کارایی دولومیت در کشاورزی و باغداری محدود کردن خاکهای اسیدی با آرد دولومیت در باغ خصوصی یا مزرعه طبق دستورالعمل های ثابت شده از کشاورزان با تجربه انجام می شود. کود به شکل گرانول و پودر موجود است که مواد اصلی فعال آرد دولومیت کلسیم و منیزیم هستند.

سهم کل آنها به ۹۰٪ می رسد که حدود ۵۰٪ آن کلسیم کربنات و ۴۰٪ منیزیم کربنات است. چنین ترکیبی اسیدیته خاک را تغییر می دهد ، که نتایج زیر را به دنبال دارد

  • : ایجاد شرایط مطلوب برای توسعه کامل میکروارگانیسم های مفید ؛
  • افزایش قابلیت هضم کودهای مورد استفاده بعداً ؛
  • بسترها را از شر آفات و محصولات از اشعه رهایی می بخشد

خواص و ترکیب شیمیایی آرد دولومیت امکان استفاده از این ماده را برای درمان بسترهای گوجه فرنگی و سیب زمینی و همچنین تحریک رشد حبوبات فراهم می کند. برای درختان سنگی به ۲ کیلوگرم پودر دولومیت در هر دایره تنه نیاز دارید. پس از برداشت زمین را بارور کنید. آرد دولومیت در منطقه ای که در آن کرفس و ترشک ، کرن بری و انگور فرنگی و زغال اخته کشت می شود مورد نیاز نیست. دولومیت به چنین محصولاتی آسیب می رساند.

هنگام برنامه ریزی نحوه استفاده از آرد دولومیت در باغ در بهار و پاییز ، نیازهای محصولات کاشته شده را در نظر بگیرید. اگر خاک قبل از کاشت بارور شود ، کاشت بعد از ۲ هفته برنامه ریزی می شود. بنابراین مواد برای جذب زمان خواهند داشت و خطر عفونت انگلی گیاهان کاهش می یابد.

قبل از استفاده از آرد دولومیت در باغبانی در پاییز ، منطقی است که احتمال استفاده از سایر کودهای برنامه ریزی شده را در نظر بگیرید. بعد از دولومیت ، نمی توانید از نیتروفسفات ، سوپر فسفات و اوره استفاده کنید. کودهای دیگر فقط پس از دو هفته شروع به استفاده می کنند. استفاده همزمان از دولومیت و سولفات آمونیوم و همچنین نیترات آمونیوم و آزوفوسکا توصیه نمی شود.

مایع و کمپوست بوردو و سولفات آهن قادر به جبران معایب آرد سنگ آهک یا همان آرد دولومیت هستند. بنابراین ، می توان آنها را در کنار هم استفاده کرد. همچنین آرد دولومیت با ذغال سنگ نارس و اسید بوریک خوب ترکیب می شود. نکته اصلی این است که میزان توصیه شده برای ورود آرد دولومیت به خاک در هر ۱۰۰ متر مربع را به خاطر بسپارید.

خرید مستقیم دولومیت شفاف

خرید مستقیم دولومیت شفاف خرید مستقیم دولومیت شفاف از مرکز توزیع دولومیت واقع در مجموعه ما از طریق سایت پیش رو امکان پذیر می باشد. که به دلیل دسترسی عالی و سهل الوصول برای مشتریان توانسته اقبال گسترده مشتریان داخلی و خارجی را از این طریق جلب نماید.

به دلیل کاربردهای گسترده این کود در کشاورزی و باغبانی تولید کنندگان این مواد می‌توانند در صورت برندسازی مناسب محصولات خود را به همه جهان معرفی کرده و سود خوبی را از محل فروش آن به دست آورند

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما