قیمت دولومیت ریز بلور

دولومیت، از انواع سنگهای معدنی و از جمله کانی های رسوبی می باشد. این نوع سنگ معدنی، در مناطق رسوبی جهان تولید می شود. دولومیت از رسوب برخی مواد معدنی از جمله آهک و اکسید منیزیم به وجود می آید.

این مجموعه یکی از مراکز فروش دولومیت ریز بلور می باشد. دولومیت های این مجموعه، دارای کیفیت بسیار عالی و درجه یک بوده و با قیمت بسیار مناسب و منصفانه ای نسبت به کیفیت این محصول ارائه می گردد.

قیمت دولومیت ریز بلور

شرایط تشکیل دولومیت ریز بلور

شرایط تشکیل دولومیت ریز بلور دولومیت، کاربرد های متفاوتی دارد که از جمله آنها می توان به ساخت سیمان و استفاده از آن در ساختمان سازی و استفاده در صنعت شیشه اشاره کرد.

همچنین برای کاهش اسیدیته خاک در کشاورزی و باغداری نیز مورد استفاده قرار می گیرد. از دولومیت در صنعت ذوب آهن برای ذوب کردن آهن و تصفیه آهن از آن استفاده می شود.

از دیگر کاربردهای دولومیت، استفاده از آن در داروسازی ، ساخت زیورآلات، ساخت سرامیک و کاشی، ساخت رنگ و لاک، تولید لاستیک، تولید بتن و غیره می باشد. دولومیت، از لحاظ اندازه بلور، به سه دسته تقسیم بندی می شوند؛ دولومیت ریز بلور، دولومیت متوسط بلور و دولومیت درشت بلور.

دولومیت ریز بلور نسبت به دولومیت درشت بلور، دانسیته بیشتری دارد. اندازه بلورهای دولومیت ریز بلور، کمتر از ۲۰ میکرون می باشد .دولومیت ریز بلور متراکم بوده و بیشتر به رنگ خاکستری تیره وجود دارد.

تشکیل دولومیت ریز بلور با مکانیزم های متفاوتی انجام می گیرد. یکی از این مکانیسم ها، مدل تراوش و نفوذ می باشد. ویژگی اصلی این نوع دولومیت همراه داشتن سنگ های تبخیری میباشد.

مدل دیگر تولید دولومیت مدل سبخا می باشد، این مدل مناسب ترین روش برای روش برای تشکیل دولومیت می باشد. روش دیگر تولید دولومیت ریز بلور، مدل مخلوط شدگی می باشد.

در این مدل دولومیت ریز بلور حاوی رسوبات تبخیری نمی‌باشد. از دیگر روش های تولید دولومیت ریز بلور مدل پایین آمدن آب دریا و مدل تدفین می‌باشد.

قیمت توزیع دولومیت ریز بلور

قیمت توزیع دولومیت ریز بلور سنگ دولومیت، در انواع مختلف و با رنگ های متفاوتی چون دولومیت کلسینه وجود دارد، از جمله رنگ های دولومیت می‌توان به کرم، سفید مایل به خاکستری، زرد، سبز و سیاه اشاره کرد.

سنگ دولومیت نسبت به سنگ های کربناتی دیگر سخت تر و مقاوم تر است. این مجموعه از مراکز عرضه دولومیت ریز بلور می باشد. دولومیت های این مجموعه دارای کیفیت بسیار عالی و درجه یک بوده و با قیمت بسیار مناسب و منصفانه ای نسبت به کیفیت این محصول ارائه می گردد.

قیمت دولومیت های این مجموعه، با توجه به کیفیت، هزینه استخراج و نوآوری، میزان تولید و تقاضا، نوع دانه بندی و بسیاری عوامل دیگر بستگی دارد.

  • تبلیغات: 
    1. تفاوت گندله و آهن اسفنجی
    2. خرید انواع سنگ قیمتی عقیق یمنی
    3. صادرات عمده ای مرغوب ترین سنگ گچ
    4. کربن فعال ساده گیاهی طبیعی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما