قیمت عمده دولومیت درشت بلور

از جمله سنگ های معدنی بسیار پرکاربرد دومولیت است که یک سنگ با جلای خاص و شیشه ای با رنگ کرم مایل به خاکستری است. این سنگ معدنی کاربردهای بسیار زیادی دارد که قیمت عمده دولومیت درشت بلور نسبت به خرید تکی آن بسیار مناسب و به صرفه است و صنایعی که قصد استفاده در حجم زیادی از این محصول را دارند، بهتر است خرید خود را به صورت عمده ثبت کرده تا از تخفیفات و مزایای آن بهره مند شوند.

قیمت عمده دولومیت درشت بلور

مخلوط های معدنی موجود در دولومیت

مخلوط های معدنی موجود در دولومیت دولومیت نوعی سنگهای رسوبی از پوسته زمین است که شامل مواد معدنی می باشد و جزو اصلی ترین پایه در صنعت مصالح ساختمانی بوده و در مخازن نفت و گاز دنیا این سنگ ها کاربرد بسیار زیادی دارد. از مخلوط های معدنی موجود در دولومیت می توان به اکسید منیزیم، اکسید آهن، پتاسیم، سدیم و… اشاره کرد که معمولاً این ترکیبات معدنی با توجه به درجه خلوصی که دارد، به چهار دسته سنگ آهک، سنگ آهک دولومیتی، دولومیت کلیسیتی و دولومیت شناخته می‌شود.

هرکدام از این سنگها در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد این مخلوط های معدنی به صورت بلورهای متوسط، درشت و ریز به فروش می رسد و جزو کانی هایی است که در تامین مواد معدنی به عنوان افزودنی در خوراک دام و طیور، در ساخت لوازم آرایشی و بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد.

در واقع این مخلوط های معدنی موجود در دولومیت باعث شده که کاربردهای زیادی داشته باشد از جمله دیگر کاربردهای این محصول می‌ توان به ساختمان سازی، صنایع تولید کاشی و سرامیک، فولادسازی، استخراج منیزیم از آب دریا، پر کننده لاستیک، رنگ سازی، ساخت زیورآلات، داروسازی و تولید سیمان اشاره کرد.

فروشندگان دولومیت درشت بلور

فروشندگان دولومیت درشت بلور فروشندگان دولومیت درجه یک این محصولات را با انواع مختلفی که دارند، برای صنایع مختلف به فروش می‌ رساند و آنها را بر اساس ظاهر و اندازه که دارد، در دانه بندی های مختلف طبق کاربرد و کیفیتشان قیمت گذاری می کند، عرضه دولومیت توسط این فروشندگان با قیمتی مناسب تر نسبت به سایر مراکز انجام می شود این سنگها به صورت میکرونیزه و کلوخه به فروش می‌ رسد که قیمت این دو با هم متفاوت است. منیزیم مواد معدنی بوده که در این سنگ ها به وفور یافت می شود که هر چقدر میزان منیزیم آن بالاتر باشد، بهترین کیفیت را دارد.

این فروشندگان از طریق این مجموعه امکان خرید دولومیت دانه درشت را با بالاترین میزان منیزیم انجام داده و آن را به بازار عرضه می کند که البته عرضه عمده این محصول در کیسه های بزرگ ۲۰ کیلویی ۴۰ کیلویی انجام می شود که ‌این گونه می‌توان قیمت محصول را تا حدود بسیار زیادی کاهش داده و در هزینه های خود صرفه جویی نمود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما