قیمت عمده دولومیت همدان

قیمت عمده دولومیت همدان کمتر از قیمت خرده می باشد البته کیفیت، سایز، تغییرات نرخ ارز و قانون عرضه و تقاضا هم روی قیمت تاثیر گذار هستند.

دولومیت سنگی معدنی می باشد که از رسوب مواد معدنی مانند اکسید منیزیوم و آهک تولید شده است و CaMg(CO3)2 فرمول شیمیایی آن می باشد البته در ساختار این نوع ماده معدنی اکسیدهای دیگری مانند پتاسیم، سدیم و اکسید آهن هم وجود دارند.

قیمت عمده دولومیت همدان

توصیف دولومیت ها براساس مطالعات سنگ شناسی

توصیف دولومیت ها براساس مطالعات سنگ شناسی

بر اساس مطالعات سنگ شناسی دولومیت ها در مناطق گرم با عمق کم و دریایی که رسوب تشکیل می شود وجود دارد در واقع سنگ آهک با منیزیوم موجود در آب های زیرزمینی و کلسیت موجود در لجن کربناتی، دولومیت ها واکنش نشان می دهند آسان شدن روند تشکیل این نوع سنگ معدنی به دلیل وجود منیزیوم می باشد.

سنگ معدنی دولومیت که به آن دولوستون می گویند در دسته کانی های کربنی می باشد در تمام مناطق رسوبی جهان این نوع سنگ معدنی یافت می شود و کشور های آفریقایی و اروپایی بیشترین سنگ دولومیت را دارا می باشند این سنگ معدنی باارزش در رنگ های کرم و سفید مایل به خاکستری می باشد البته در رنگ های سیاه، سبز و زرد هم وجود دارد این نوع سنگ درجه سختی بیشتری نسبت به دیگر سنگ های کربناتی دارد علاوه بر این خنثی سازی اسید هم در این نوع سنگ انجام می شود.

سنگ دولومیت به دلیل خواص معدنی و ویژگی های خاصی که دارد از پرکاربرد ترین سنگ های کربناتی محسوب می شود و از انواع آن می توان به سنگ آهک دولومیتی، دولومیت کلسیتی و دولومیت اشاره کرد نمونه اول بین ۱۰ تا ۵۰ درصد دولومیت آن می باشد نمونه دوم بین ۵۰ تا ۹۰ درصد است و نمونه سوم از خالص ترین دولومیت ها می باشد و بین ۹۰ تا ۱۰۰ درصد خلوص آن است.

فروشندگان دولومیت همدان

فروشندگان دولومیت همدان فروشندگان دولومیت همدان ارائه محصول با مرغوبیت بالا و قیمت مناسب را سر لوحه کار خود قرار داده اند به همین دلیل توانسته اند در بازار رقابتی امروزه دوام بیاورند علاوه بر این موارد کاربرد دولومیت موجب گردیده فروشندگان آن بتوانند بازار پررونقی را کسب کنند که به گزینه های زیر می توان اشاره کرد:

  • برای مصارف ساختمان سازی در ساخت سیمان استفاده می شود.
  • در کشاورزی و باغداری برای کاهش میزان اسیدی بودن خاک گیاهان از این نمونه سنگ معدنی استفاده می کنند.
  • برای ساخت شیشه کاربرد دارد در صنعت رنگ سازی، لاک سازی و سرامیک و کاشی استفاده می گردد.
  • برای ذوب تصفیه آهن استفاده می گردد در ساخت تونل، راه آهن و معادل ذغال کاربرد دارد.
  • در ساخت بتن به کار گرفته می شود و این به دلیل استحکام و مقاومت بالای آن می باشد.
  • برای گرفتن منگنز از آب دریا مصرف می شود به عنوان پرکننده مورد استفاده قرار می گیرد.
  • در آکواریوم ها استفاده می گردد چون خاصیت تنظیم کننده پی اچ آب را دارد در صنعت داروسازی و ساخت زیورآلات کاربرد دارد و همین ها باعث شده اند همیشه خرید دولومیت و سفارش دولومیت بازار گرمی داشته باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما