قیمت فروش دولومیت زینتر شده

دولومیت زینتر شده یک نوع ماده نسوز است که در تولید سیمان و بتن، صنایع ریخته گری فلزات، صنایع نفتی و … کاربرد گسترده ای دارد. قیمت فروش دولومیت زینتره شفاف با توجه به نوع فرآوری آن با دیگر مواد معدنی و چگونگی خالص سازی دولومیت متغیر خواهد بود.

کاربرد گسترده دولومیت در صنایع مختلف، آن را به یک ماده ضروری و کاملا مفید برای پیشبرد بسیاری از اهداف تجاری در سطح وسیع تبدیل کرده است.

قیمت فروش دولومیت زینتر شده

راهنمای کلی تهیه دولومیت زینتز شده

راهنمای کلی تهیه دولومیت زینتز شده دولومیت یک ماده معدنی کربنات و بدون آب بوده و شکل آن کریستال مانند و شفاف است، انواع مختلفی چون دولومیت سیاه داشته و از این محصول به عنوان سنگ تزئینی هم استفاده می شود، اما موارد مصرف آن به همین جا محدود نشده و در صنایع گوناگونی از قبیل صنایع نفتی، حذف ناخالصی های انواع سنگ های معدنی، تولید مواد آرایشی، تولید سیمان و بتن، لعاب سازی و … هم کاربرد دارد.

دولومیت را که یک سنگ کربنات رسوبی است در معرض حرارت و فشار بالا قرار می دهند تا شروع به تبلور مجدد کند. این کار موجب بزرگ تر شدن بلورهای دولومیت شده و ظاهری کریستالی به سنگ می دهد.

زمانیکه قرار باشد دولومیت را زینتر شده کنند، این ماده را به شکل پودر تا نزدیک به دمای ذوب حرارت می دهند. در این شرایط مولکول ها قادر به ایجاد پیوند خواهند بود.

دولومیت دارای فاصله های خالی میان مولکولی است و همین فضای خالی می تواند به جذب مایعاتی مانند نفت و گاز طبیعی در پروژه های مربوط به پتروشیمی کمک کند. این خاصیت موجب شده دولومیت را نوعی سنگ مخزنی بدانند و در اکتشافات نفت و گاز به دنبال جستجوی چنین سنگی باشند.

تهیه دولومیت یک کار تخصصی است که به دانش بالا و تجهیزات پیشرفته استخراج سنگ های معدنی نیاز دارد. شرکت های معتبری در کشور به کار استخراج، خالص سازی و عرضه دولومیت مشغول هستند. این شرکت ها دولومیت شفاف، زینتر و کلسینه را برای بخش های مختلف مصرفی آماده سازی می کنند.

صادرکننده دولومیت زینتر شده

صادرکننده دولومیت زینتر شده شرکت های معتبر مرتبط با صنایع شیمی به صادرات دولومیت زینتر شده در سطح گسترده می پردازند. کاربردهای این نوع سنگ در حالت جامد و پودر شده در خوراک دام و طیور، افزودنی های طبیعی، خنثی سازی مواد، صنایع نفت و پتروشیمی، کشاورزی، گاز و … موجب شده همواره حضورش به عنوان یک ماده اولیه ضروری در صنایع مختلف ضروری باشد.

قیمت دولومیت با توجه به خام بودن و یا فرآوری شده متغیر خواهد بود. درجه خلوص دولومیت هم بر قیمت گذاری آن تاثیر می گذارد. باتوجه به وجود معادن زیاد سنگ آهک در ایران و تولید دولومیت از چنین سنگ هایی، در کنار پایین بودن هزینه انرژی و توانایی شرکت های ایرانی در تولید دولومیت مرغوب و باکیفیت، قیمت نهایی کاملا مقرون به صرفه بوده و مشتریان خارجی تمایل زیادی برای خرید این محصول از کشورمان دارند.

صادرکنندگان حوزه مواد معدنی با اخذ کارت بازرگانی و دیگر مجوزهای لازم برای صادرات، طبق سفارش مشتریان خارجی دولومیت را در حجم کلان به دیگر کشورها صادر می کنند.

  • تبلیغات: 
    1. نگهداری بلور در جوراب برای جلوگیری از شکستن آن
    2. بلور پایه دار ارزان قدیمی رنگی
    3. واحد فروش مرمریت درجه یک صادراتی به قیمت کارخانه
    4. خرید و فروش شکر پاش بلور به صورت عمده

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما