قیمت کنسانتره کرومیت

قیمت کنسانتره کرومیت چقدر است؟ کنسانتره کرومیت چگونه تهیه می شود؟ کنسانتره کرومیت چگونه حمل و نقل می شود؟ کنسانتره کرومیت چگونه اماده سازی و بسته بندی می شود؟ صادرات کنسانتره کرومیت به چه صورت است؟ وضعیت بازار کنسانتره کرومیت در ایران و جهان چگونه است؟  بهترین قیمت کنسانتره کرومیت چقدر است؟ چه زمانی اقدام به خرید کنسانتره کرومیت بکنیم؟ کدام کارخانه بهترین و بالاترین کیفیت کنسانتره کرومیت را می تواند عرضه کند؟ آیا کنسانتره کرومیت را از معدن بخریم یا کارخانه یا واسطه؟ قیمتهای رقابتی کنسانتره کرومیت چقدر اختلاف دارند؟

خرید کنسانتره کرومیت بصورت عمده یا کلی با قیمت رقابتی

کنسانتره کرومیت محصول نهایی کانسنگ کرومیت است که بصورت پودری یا میکرونیزه با مش بندی متفاوت به بازار عرضه می شود. مفهوم لغوی کنسانتره یعنی فشرده و غنی سازی .با توجه به این  معنی میتوان به راحتی فهمید که کنسانتره کرومیت یعنی افزایش عیار کرومیت و جدا سازی ناخالص های آن و در نهایت فشرده ساری و بسته بندی کرومیت . بیشترین نیاز بازار به کرومیت در واقع همان کنسانتره کرومیت است . بزرگترین تولیدکنندگان کرومیت ابتدا افریقای جنوبی و بعد ترکیه  هستند که بزرگترین معادن کرومیت و پیشرفته ترین کارخانجات کنسانتره کرومیت را دارند.

اگر این کارخانجات دچار بحران شوند قیمت کرومیت در مقیاس جهانی دستخوش تغییرات خواهد شد. در سال ۲۰۱۷ حدود ۳۰ میلیون تن کرومیت از کل معادن دنیا استخراج شد که ۱۶ میلیون تن آن تبدیل به کنسانتره شد. نیاز صنایع به کنسانتره کرومیت بسیار بالاست. ازاین جهت کمپانی های بسیاری در سراسر جهان به دنبال کشف بیشتر معادن کرومیت هستند.

خرید کنسانتره کرومیت بصورت عمده یا کلی با قیمت رقابتی

خرید عمده کرومیت از بازار  و معادن

خرید عمده  کرومیت در مقیاس بسیار بالا هرگز باعث ضرر خریدار نمی شود . چون بازار کرومیت در ایران و جهان همیشه داغ بوده و هست و خواهد بود. بازرگانان با خرید زیاد کرومیت و دپوی آن موجب افزایش فعالیت معادن خواهند شد و فروش این حجم از کرومیت همیشه میسر است . اما اگر تاجران و بازرگانان بمدت زیادی کرومیت را دپو کنند و از عرضه آن ممانعت کنند موجب اختلال بازار و قیمتها خواهند شد.

تولید و عرضه  کنسانتره کرومیت بسیار پرهزینه هست . از این رو کارخانجات محدودی در ایران این فن آوری را دارند که بصورت همیشگی و با کیفیت بالا کنسانتره کرومیت ارائه کنند.  با نوسان قیمت دلار قیمت کرومیت نیز دچار تغییرات شده و موجب اختلال شدیدی در بازار و معادن کرومیت می شوند. از این جهت تجارت کرومیت همیشه  پر سود نبوده و هر لحظه باید آماده تغییرات در قیمت و رکود بازار کرومیت باشیم.

خرید عمده کرومیت از بازار  و معادن

درآمد صادرات کرومیت

درآمد صادراتی کرومیت نسبت به سایر مواد معدنی بهتر است چون صنایع حیاتی بسیاری به این ماده معدنی نیازمند هستند و اگر روزی ذخیره کرومیت در دنیا به پایان برسد جهان دچار فاجعه اقتصادی خواهد شد .

صادرات کرومیت و مشتقات آن بسیار سودمند است بشرطی که عوارض گمرکی آن اصلاح و به صفر برسد .  قیمت کرومیت از درب معدن تا درب بازار مصرف بسیار تغییر میکند . برای متعادل سازی این فرایند و جلوگیری از تغییرات زیاد قیمت آن راهکارهای زیادی توسط اقتصاددانان  صورت گرفته است که یکی از این تغییرات فروش مستقیم از درب معدن یا درب کارخانه است . این فروش معمولا بصورت اینترنتی از درب معدن یا کارخانه تولید آن انجام می شود که جلوی افزایش قیمت آن را تا حدودی می گیرد.

اما بسیاری از تولید کنندگان کنسانتره کرومیت و صاحبان معادن ممکن است از وجود مشتریهای بالقوه خود خبر نداشته باشند و محصول خود را به تعداد معدودی از مشتریان برسانند . بنابراین در این بین حضور بعضی از واسطه ها برای بازاریابی بسیار ضروری است.

برای شناخت بهترین بازاریابان این عرصه باید رزومه بازاریابان و واسطه ها به دقت بررسی شوند تا به درستی کرومیت را به بازار مصرف برسانند . اعتماد به بازاریابان ناشناس عواقب سختی ممکن است برای بازار کرومیت به همراه داشته باشد. از جمله دپوی بی رویه کرومیت و افزایش نرخ آن به قیمت دلخواه  و یا حتی عدم پرداخت پول به تولید کنندگان . بنا براین تحقیق در مورد رزومه بازاریابان و واسطه ها بسیار مهم است.

درآمد صادرات کرومیت

قیمت کرومیت در بازار ایران در مقایسه با جهان

همانطور که قبلا اشاره شد بازار خرید و فروش کرومیت در داخل و خارج نسبت به سایر مواد معدنی درجایگاه بسیار مطلوبی قرار دارد .  چون نیاز بازار مصرف به این ماده معدنی بسیار بالاست .صنایع فولاد، صنایع شیمیایی، صنایع رنگ و ضد زنگ همگی از کرومیت به عنوان ماده اصلی محصولات خود استفاده می کنند.

 

قیمت کرومیت با عیار ۴۲ درصد در درب معدن حدودا ۲۹۰ الی ۳۰۰ هزار تومن در هر تن معامله می شود و این قیمت در همین حدود نوسان دارد. در بندر عباس این قیمت به حدود۳۱۵ هزار تومان در هر تن می رسد. در چین قیمت هر تن کرومیت در درب معدن ۲۰۰ دلار است . اخیرا قیمت صادراتی کرومیت در چین از ۲۰۰ دلار به ۱۸۰ دلار کاهش یافته که این کاهش قیمت در ایران هنوز اتفاق نیوفتاده است .

بازاریان و تجار هنگام معامله این این ماده معدنی باید همه جوانب این ماده معدنی از جمله قیمت های جهانی ،قیمت دلار و میزان ذخیره کرومیت را به دقت ارزیابی و پیش بینی کنند تا بازار این ماده معدنی را دچار اختلال نکنند.

قیمت کرومیت در بازار ایران در مقایسه با جهان

خرید کنسانتره کرومیت از شرکت ایران کانی

شرکت ایران کانی یکی از بزرگترین شرکتها در حوزه مواد معدنی است و با معادن و کارخانجات بسیار بزرگ و معروفی در ایران و سراسر جهان همکاری دارد . این شرکت آماده ارائه کنسانتره کرومیت با عیار بالا و در مقیاس انبوه است . قیمتی که مجموعه ایران کانی برای هرتن کرومیت ارائه می دهد کمترین و کیفیت محصول بالاترین در کشور است . هدف این مجموعه ایجاد بازاری امن برای خریداران و صادرکنندگان این محصول است . برای برقراری ارتباط و مشاوره میتوانید در قسمت مربوط به تماسها و ارتباط با ما مشاوره بگیرید.

خرید کنسانتره کرومیت از شرکت ایران کانی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما