مراکزخرید و فروش زئولیت در ایران

برترین شرکت های تولید کننده زئولیت در کشور

ماده معدنی زئولیت یکی از پرکارردترین ماده معدنی دربین تمامی مواد معدنی میباشد . سنگ معدن زئولیت بعلت کاربردهای بیشماری که دارد در مقادیر بالا در حال استخراج و بهره برداری است . ایران یکی از کشور های غنی در زمینه ذخایر سنگ معدن زئولیت است . این سنگ معدن به صورت ناخالص در طبیعت یافت می شود . برای اینکه تبدیل به یک ماده صنعتی پرکاربرد شود باید بر روی آن هزینه هایی اعمال کرد . این هزینه ها شامل استخراج سنگ معدن از دل کوهها یا قعر دریاها و اقیانوسها و خرد کردن و پودر کردن ، هزینه های خالص کردن و در نهایت بسته بندی و روانه بازار کردن می باشد . اما هرکدام از این مراحل شامل مراحل بسیار دیگری نیز می باشد که سعی میکنیم در این مقاله به اختصار به این نکات بپردازیم.

خریدارانی که قصد دارند زئولیت معدنی بخرند باید به نکات زیادی هنگام خرید توجه کنند . مهمترین آنها کیفیت و قیمت محصول است . این دو مقوله باید به دقت هنگام خرید مورد ارزیابی قرار گیرد تا بعدا شخص خریدار دچار مشکل نشود. امروزه به دلیل پشیرفتهای فراوانی که در تکنیکهای فروش ایجاد شده است مشتریان به راحتی میتوانند بهترین کیفیت یک محصول را از کیفیتهای پایینتر به کمک مشاوره گرفتن از مشاوران آنلاین فروش تشخیص دهند . مشاوران شرکت برای افزایش فروش سعی میکنند که بهترین خدمات ممکن را به خریداران ارائه نمایند تا خریداران را تشویق به خریدهای بعدی ازهمین شرکت نمایند .

در عرصه رقابتهای بسیار سنگینی که فروشندگان با هم دارند فروشنده ای برتر است که بتواند مشتری را بار ها بارها به سمت خود جذب نماید . و این اتفاق زمانی خواهد افتاد که بهترین محصول را با مناسبترین قیمت به مشتری ارائه دهیم .کوچکترین کم کاری در این امر باعث از دست دادن مشتری خواهد شد. یکی دیگر از راههای افزایش مشتری تنوع طلبی است . یعنی دست مشتری را در انتخاب محصول باز بگذاریم نا هر چه بخواهد انتخاب کند چون هرچه او میخواهد را ما باید در ویترین داشته باشیم.

قیمت عمده ی زئولیت معدنی در بازار

خرید انواع زئولیت معدنی با قیمت های استثنائی

زئولیت معدنی انواع مختلفی دارد که برای تشخیص آنها از یکدیگر باید حتما از یک کارشناس و مشاور خبره کمک گرفت . رنگ طبیعی زئولیت کرم  الی خاکستری رنگ میباشد و اما از لحاظ ساختارخهای  درونی تفاوتهای زیادی دارند که همین امر باعث گردیده تا انها انواع مختلفی داشته باشند . قیمت هرکدام از زئولیتها هم  براساس کارایی و کارکردشان متفاوت است . عمده ترین کارکرد زئولیتها در کشاورزی و تصفیه آب و فاضلاب است . اما درصنایع بیشمار دیگری نیز بکار برده می شود . مانند صنایع شیمیایی ، دارو سازی ، تولید مشتقات نفتی ، تهیه کودهای زئولیتی، تهیه انواع کاتالیزور ها و غیره .

زئولیتها بواسطه جذب سطحی و خواص کاتیونی بسیار بالایی که دارند کارکرد های متفاوتی به خود گرفته اند. در استخر های پرورش ماهی و آکواریومها نقش تمیز کننده و تصفیه کننده آب را دارند بطور که مواد آلوده و کثیف و حتی سمی آب را به خود جذب کرده و به مواد مفیدی مانند نیتروژن ، پتاسیوم و آمونیاک تبدیل می کنند. زئولیتها در تولید مواد شوینده هم بیشترین کارایی و کاربرد را دارند که باعث بهبود کیفیت مواد شوینده میشوند . در زیر راجب کارکرد زئولیت در مواد شوینده صحبت کرده ایم .

مرجع خرید و فروش زئولیت معدنی در تهران

کاربرد زئولیتها در مواد شوینده

در گذشته از فسفاتها برای گرفتن سختی آب موجود در شوینده ها استفاده می  شد . اما امروزه فسفاتها جای خود را به زئولیتها داده اند . زیر کارایی و کاربرد زئولیتها از فسفاتها بسیار بالاتر است . سختی آب ناشی از وجود کاتیونهای کلسیم و منیزیم می باشد . همین امر باعث کند شدن اثر مواد شوینده گردیده برای همین برای کاهش اثر این کاتیونها در قدیم از فسفاتها و حالا از زئولیتها استفاده می کنند . زئولیتها یونهای کلسیم دار از سطح مواد شوینده حذف می کنند. به دلیل جذب سطحی بسیار بالایی که دارند ذرات پخش شده این کاتیونهای سخت را از آب جمع آوری و جذب کرده و مانع نشست  مجدد آنها بر روی سطح پارچه می شوند.

پاک کنند های معمولی در آبهای سخت قدرت پاک کنندگی و کف کنندگی خود را از دست داده و رسوب می کنند .علت این هم وجود ترکیب تری پلی فسفاتها در پاک کننده ها ست . تری پلی فسفاتها باعث رشد جلبکها در فاضلابها شده و آکسیژن موجود در آب را بشدت کم می کند. استفاده از زئولیتها نه تنها باعث بروز هیچ کدام از این مشکلات نمی شود بلکه تمامی مشکلات ایجاد شده توسط تری پلی فسفاتها را حل کرده و از بین می برد و طراوت تازه ای به محیط آبی می دهد. با توجه به این موارد  زئولیت مواد شوینده جایگزین بسیار مناسبی میباشد .

کاربرد زئولیتها در مواد شوینده

قیمت عمده زئولیت معدنی در ایران

زئولیت معدنی همانطور که پیشتر هم گفته شد انواع مختلفی دارد . بدلیلی خواص متفاوتی که زئولیت از خود نشان می دهد آنها را به انواع مختلف طبقه بندی می کنند . در صنایع مختلف از زئولیتهای مختلفی نیز استفاده می شود .هرکدام از این زئولیتها بنابر کارکرد و خواص خود قیمت متفاوتی هم دارند. علاوه بر اینها درجه کیفی زئولیتها هم بر روی قیمت نهایی اثر میگذارد . در تولیدات کشاورزی زئولیتهای مختلف یا قیمتهای متفاوتی وجود دارد . مثلا در تهیه کودهای زئولیتی  از  زئولیتهای کلینوپتیلویت استفاده می کنند. این کودها در تهویه خاک، از بین بردن سموم و مواد زائد خاک، تولید پتاسیم ،نیتروژن و آمونیاک مورد نیاز خاک که برای تغذیه خاک و رشد گیاهان ضروری ااست استفاده می کنند.

قیمتهای اینها هم به عوامل مختلفی بستگی دارد. از کارخانه تولید کننده کودهای زئولیت دار کلینو پتیلولیتی گرفته تا بازار و واسطه هایی که ممکن است درجه خلوص این کودها را برای گرفتن سود بیشتر بهم بزند . برای اطمینان از قیمت نهایی هرکدام از زئولیتها بهترین روش مراجعه به نمایندگیهای کارخانه های معتبر تولید کننده زئولیتها می باشد .

شرکت ایران کانی با تولید و عرضه مواد معدنی از جمله زئولیت های با کیفیت و قیمت مناسب و استاندارد شما را برای تهیه محصول خود یاری میدهد.  قیمت و کیفیت محصولات شرکت ایران کانی بهترین کیفیت و قیمت موجود در ایران می باشد . دوستانی که تمایل به خرید زئولیت یا سایر مواد معدنی از این شرکت داشته باشند می توانند به وبسایت ایران کانی مراجعه کرده و با مشاوره رایگان و آموزشهای مربوطه اقدام به خرید محصول خود با کبفبت و قیمت مناسب خواهند شد.

مدیر و مشاور شرکت ایران کانی

آقای هادی ملکی

تلفن همراه: ۰۹۱۲۰۵۲۶۱۶۳

واردات زئولیت معدنی با کیفیت در ایران

  • تبلیغات: 
    1. واردات آجر اکسید کروم
    2. تولید کننده آجر آلومینیومی
    3. مرکز خرید سنگ های معدنی گران قیمت
    4. مراکز توزیع سنگ سیلور خرمایی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما