مراکز تولید دولومیت درشت بلور

دولومیت درشت بلور که با نام تجاری دولومیت کلسینه نیز در بازار شناخته می شود جزء مواد معدنی و پوکه های اصلی در صنایع مختلف است که کاربردهای بی‌نظیری داشته و از معادن بزرگ از سنگ های رسوبی استخراج می شود و دارای کاربرد های بی نظیر و همچنین کیفیت مطلوب است.

مراکز تولید دولومیت درشت بلور تلاش دارند که این محصولات را به میزان انبوه تولید کنند و در بسته بندی های مخصوص با حجم کیلویی به صورت استاندارد قرار دهند و با قیمت ویژه در اختیار کارخانه داران و افرادی که نیازمند به استفاده از این محصول هستند بگذارند.

مراکز تولید دولومیت درشت بلور

ساختار معدنی دولومیت درشت بلور

ساختار معدنی دولومیت درشت بلور دولومیت کلسینه شده عبارت است از اکسید کلسیم cao و اکسید منیزیم mgo که در اثر حرارت دادن سنگ معدن در کارخانه ها و شرکت های بزرگ توسط دستگاه های فوق پیشرفته به نام کانورتر به صورت دولومیت caco3,mgco3 در کوره های افقی و عمودی بدست می اید.

در ترکیبات اصلی به کار رفته و همچنین ساختار معدنی دولومیت درشت بلور و دولومیت سپاهان معمولاً گرانولهای ریز با شفافیت بالا وجود دارند که باعث می شوند این محصول نسبت به ذوب با درجه حرارت پایین مقاومت اندکی داشته باشد و بتوانند به راحتی با استفاده از نقطه ذوب پایین آن را ذوب کرده و برای ساخت محصولاتی مانند لعاب سرامیک و همچنین آهک از آن استفاده کنند.

همچنین در ساختار معدنی دولومیت درشت بلور میزان فوق‌العاده زیادی مواد کربناته اصلی با درصد انبوهی از کربن وجود دارد که باعث افزایش نگهداری و همچنین استحکام این ماده در ساخت و ساز و همچنین ساخت محصولاتی مانند سرامیک و دیگر مصالح ساختمانی می‌شود و همین جهت این محصول امروزه در کارخانه های بزرگ به وفور مورد استفاده قرار می گیرد.

صادرات دولومیت درشت بلور با ساختار معدنی حاوی کلسیم و اکسید منیزیم به کشورهای خارجی رونق پیدا کرده است و حتی به تنهایی از ساختار معدنی این محصول معمولا اکسید منیزیم را به علت داشتن فواید بی نظیر استخراج کرده و برای تولید فولاد مورد استفاده قرار می‌دهند که به همین جهت این محصولات دارای خواهان و طرفداران بی شماری در بازار هستند.

فروش عمده دولومیت درشت بلور

فروش عمده دولومیت درشت بلور فروش عمده و خرید مستقیم دولومیت معمولاً بدون واسطه از فروشندگان کلی و همچنین عرضه‌کنندگان این محصول انجام می شود که مشتریان و مصرف کنندگان می توانند با مراجعه به سایت معتبر نسبت به خرید اینترنتی این محصولات اقدام نمایند.

این محصولات را در کوتاه ترین زمان از طریق این سایت سفارش داده و از قیمت آن استعلام بگیرند و در صورت تمایل آن را تهیه کنند و همچنین به صورت عمده این محصولات را به کشورهای خارجی نیز صادر می نمایند.

  • تبلیغات: 
    1. آخرین قیمت خرید عقیق اصل یمن
    2. خرید اینترنتی سنگ عقیق گران قیمت
    3. قیمت سنگ آهن + خرید سنگ آهن هماتیت و فروش سنگ آهن مگنتیت
    4. انواع پارچ و لیوان بلور رنگی باکیفیت

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما