مرجع خرید دولومیت کلسینه

گل سینه جزء مواد معدنی بسیار پرکاربرد است که با فرمول شیمیایی CaMg(CO۳)۲ وارد بازار می شود و دارای ترکیبات ساختاری و همچنین شکل ظاهری آشنایی است که از آن در موارد مختلف از جمله در صنعت ساخت مصالح ساختمانی و همچنین دیگر صنایع استفاده های بیشماری می شود.

مرجع خرید دولومیت کلسینه معمولاً این محصولات را از معادن بزرگ استخراج کرده و با قیمت ارزان از تولید کنندگان تهیه می کند و با همان قیمت با سود فوق‌العاده ناچیز در اختیار مشتریان می گذارد و به همین جهت ما برای تهیه این محصول به مشتریان پیشنهاد می کنیم به این مراجع مراجعه کنند.

مرجع خرید دولومیت کلسینه

مشخصات فیزیکی دولومیت کلسینه

مشخصات فیزیکی دولومیت کلسینه دولومیت صادراتی دارای مشخصات فیزیکی و همچنین خصوصیات منحصر به فرد و ویژه است که باعث وجه تمایز و همچنین تفاوت این محصول نسبت به دیگر محصولات مشابه موجود در بازار شده است و همچنین قدرت تفکیک و جداسازی از این محصول بر اساس مشخصات آن نسبت به دیگر محصولات افزایش پیدا کرده است.

از جمله مشخصات اصلی دولومیت کلسینه با نام تجاری کلسینه می توانیم به این مورد اشاره کنیم که معمولاً این محصول دارای بلورهای ریز به شکل گرانول با رنگ سفید و شفاف است که چنانچه در معرض نور قرار بگیرد به خوبی به شکل یک منشور نور از درون این بلورها عبور کرده و متساطع می شود.

از دیگر مشخصات این محصول این می باشد که معمولاً این محصول نسبت به حرارت و مایع مقاومت ندارد و می‌توان آن را با نقطه ذوب مخصوص به راحتی ذوب کرد و یا با استفاده از مواد محلول مانند آب در نقطه جوش ۶۰ درجه آن را ذوب نمود و مخلوط کرد چرا که قابلیت حلالیت دولومیت در آب فوق العاده بی نظیر است.

از مشخصات بعدی این محصول می‌توانیم این مورد را نیز نام ببریم که معمولاً دولومیت کلسینه دارای بلورهای درشت نیز می‌باشد که این بلوک ها در کارخانه های بزرگ با استفاده از دستگاهی به نام کانورتر ذوب شده و فوق العاده شفاف می شوند.

از آن برای لعاب گیری سرامیک و کاشی و همچنین سنگ‌های مخصوص استفاده می‌شود که طرح های جذاب روی آنها ایجاد کرده و به همین جهت جزء محصولات محبوب در بازار است.

مرکز پخش دولومیت کلسینه

مرکز پخش دولومیت کلسینه بازار پخش دولومیت خام و کلسینه به علت قابلیت های متعدد این محصول امروز رونق پیدا کرده است و پخش کنندگان این ماده معدنی کربناته را درون کیسه های مخصوص و با حجم متفاوت کیلویی در کیفیت بالا و قیمت مناسب به بازارهای داخلی و همچنین بازارهای خارجی مانند کشورهای آلمان و روسیه نیز ارسال کرده و در اختیار افرادی که خواهان تهیه این محصول هستند می گذارند تا باعث جلب رضایت آنها باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما