مرکز تولید و فروش نانو زئولیت

شرکت ایران کانی به همراه شرکت ژرف کام پایدار در اقدامی نوین دست به تولید زئولیتهایی به نام نانو زئولیت پرداخته است . نانو زئولیتها زئولیتهای بسیار با کیفیتی هستند که مش بندی آنها در سایز های نانو می باشد . نانو زئولیتها کارایی بسیار بالاتری از زئولیتهای معمولی دارند و قیمت آنها به مراتب بالاتر از زئولیتهای معمولی است . اکثر نانو زئولیتهایی که در داخل کشور مورد استفاده قرار میگیرد وارداتی هستند و تکنولوژی ساخت علم نانو در حوزه مواد معدنی هنوز به درستی شناخته نشده است . شرکتهای ایران کانی و ژرف کام پایدار با صرف هزینه های بسیار سنگینی این علم را بومی کرده و بزودی به تولید انبوه خواهند رساند .

هنوز هیچ پشتیبانی از سمت نهادها و ارگانهای دولتی صورت نگرفته است . امیدواریم هر چه زودتر نهادهای دولتی حمایت خودشان را ابراز نمایند .  کارشناسان و پرسنل دو شرکت با حداکثر توان در حال تولید و استخراج  نانو زئولیت از زئولیت طبیعی هستند .برای اطلاع از قیمت و سفارش خرید با مشاوران شرکت  تماس حاصل فرمائید تا با راهنمایی رایگان و مشاوره کاربردی بتوانیم شما را به محصول مورد نظرتان برسانیم .

نانو زئولیت چیست؟

علم نانو در حال فتح تمامی مرزهای علمی است  . این علم تحولی عطیم در تمامی بخشها ایجاد کرده است و یکی از پیشروترین علوم حال حاضر است . علم نانو باعث ایجاد تغییرات شگرف در مواد مختلف شده است تحول بزرگی را صنعت آن مواد ایجاد کرده است همچنین این علم در بخش های دیگر صنعت نیز در حال ایجاد تغییر و تحول می باشد. بکار گیری علم نانو مخصوصا در حوزه مواد شیمیایی عملکرد آنها را بسیار افزایش داده است .  مخصوصا در تولید کاتالیستها علم نانو باعث افزایش کارایی و اهمیت ویژه انها گردیده است .

نانو زئولیتها در مقایسه با زئولیتهای معمولی دارای سطح جذب بیشتری هستند . آنها همچنین دارای سینتیک جذب و دفع بالاتری نسبت به زئولیتهای معمولی هستند . نانو زئولیتها همچنین وزن مخصوص کمتری نسبت به زئولیتهای معمولی دارند و در فرایند جذب، انتخاب پذیری بالاتری نسبت به زئولیتهای دیگر دارند. نانو زئولیتها در ماتریسهای بزرگ به خوبی پخش می شوند که سایر زئولیتها این ویژگی را ندارند . تلاشهای تحقیقاتی بسیار زیادی در حال حاضر در دست اقدام است تا انواع مختلفی از نانو زئولیتها تولید و بهره برداری شوند.

نانو زئولیت چیست؟

نانوزئولیتها علاوه بر تفاوت در ساختار کریستالی  تفاوت عمده دیگری نیز دارند که باعث بوجود آمدن خواص کاملا متفاوتی در آنها شده است . این تفاوت در نسبت آلومینیوم به سیلیسیم است (Al/Si) . این یکی از مهمترین پارامترهای نانو زئولیتها وباسایر زئولیتها می باشد . این تغییرات بین نانو زئولیتها و سایر زئولیتها بین ۱ تا بیهایت است .زئولیتها با توجه به نسبتهای  Al/Si  دارای خواص متفاوتی نسبت به یکدیگر میباشند . زئولیتها بر اساس نسبت Al/Si دارای چهار ویژگی می باشند که بصورت زیر است :

 1. نسبت Al/Si پایین (۱_۱٫۵)
 2. نسبت Al/Si متوسط (۲_۵)
 3. نسبت Al/Si بالا (۱۰_۱۰۰)
 4. نسبت Al/Si بالاتر (بالاتر از ۱۰۰)

بیشتر زئولیتها در مرحله تحقیقاتی هستند و کاربردهای آنها هنوز مشخص نشده است . علارقم تمامی اینها تعداد کمی از ئولیتها توانسته اند به صنعت راه پیدا کنند و حجم انبوهی از زئولیتها هنوز ناشناخته هستند. مهمترین کاربرد زئولیتها در صنعت استفاده زئولیت نوع A بعنوان جایگزین در صنایع شوینده می باشد .

مهمترین زئولیتهایی که امروزه بیشترین استفاده را در صنعت دارند بصوزت زیر است:

 1. ZSM-5
 2. Y
 3. X
 4. A
 5. TS-1

سایر زئولیتها که در حال مطالعه و تحقیق بر روی آنها هستیم و بعضی از آنها وارد صنعت شده اند بصورت زیر است:

 1. SAPO-5
 2. MCM-22
 3. ZSM-22
 4. ZSM-35
 5. High silica ZSM-5

نانو زئولیت چیست؟

 درجه خلوص نانو زئولیتها

درجه خلوص نانو زئولیتها نسبت به سایر زئولیتها بسیار بالاتر می باشد . این زئولیتها با کمک تکنولوژی نانو دارای درجه خلوص بسیار بالایی می باشند و همین امر کارایی آنها را در صنعت چندین برابر کرده است . نانو زئولیتها در دوره های پس از رسوبگداری در نواحی کم عمق متبلور شده و پس از گذشت هزاران سال رخنمون پیدا می کنند. زئولیتهای طبیعی معمولا با مواد دیگر مانند گروه کوارتز ها و فلزات و سایر زئولیتها ترکیب شده و رخنمون پیدا می کنند . بنابراین ممکن است هرگز زئولیت خالص در طبیعت یافت نشود. بسیاری از این زئولیتها که دارای ترکیب یکنواخت و خلوص نمی باشند از بسیاری از کاربردهای مهم تجاری حذف می شوند .

شایعترین گونه های زئولیت که در طبیعت به وفور یافت شده و در صنعت نیز کارایی بالایی دارد کلینوپتیلولیت ، هولاندیت (هیولاندیت) ، موردنیت ، شابازیت ،آنالسیم و فیلیپسیت می باشند . این زئولیتها بیشترین پراکندگی را در کشورهای مختلف جهان دارند .

ترکیب نانو زئولیت و رس

خرید نانو پودر زئولیت از شرکت ایران کانی

شرکت ایران کانی با همکاری شرکت ژرف کام پایدار شرایطی را بوجود آورده است تا مشتریان به سهولت قادر باشند نانو زئولیت را در هر مقداری که می خواهند تهیه کنند. در این دو شرکت تمامی عوامل دست به دست هم داده اند تا بالاترین کیفیت و مناسبترین قیمت را برای ارائه به مشتریان مهیا کنند. محصولات شرکت کاملا تضمینی می باشند . بطوریکه مشتری پس از اگاهی کامل و پس از گذراندن جلسات مشاوره که کاملا رایگان می باشند اقدام به خرید محصول خواهد نمود.

این مجموعه با هدف ایجاد بالاترین فروش و بیشترین پشتیبانی اقدام به ارائه محصولات بصورت کاملا تضمینی کرده است . نحوه خرید مشتریان به این صورت است که آنها خرید های خود را بصورت آنلاین انجام می دهند . البته اگر تمایل به خرید حضوری هم داشته باشند ما شرایط را برایشان مهیا خواهیم کرد. از مزیتهای خرید آنلاین این است که مشتری پس از حصول اطمینان از محصول بصورت آنلاین سفارش خود را ارسال می کند و ما در کمترین زمان ممکن سفارش را آماده ساری و ارسال می کنیم.

اگر مشتری محصول خود را نتوانست در ویترین شرکت پیدا کند می تواند با ثبت درخواست خود سفارش خود را ارسال نماید و ما در کمترین زمان ممکن محصول مورد نظر را مهیا و برایشان ارسال خواهیم کرد .

بازار داغ نانو زئولیت در ایران

نانو زئولیت یک محصول جدید است که با کمک علم نانو ساخته شده و حرکت بسیار نوینی در بهبود بخشیدن به کیفیت و افزابش کارایی محصول می باشد . شرکت ایران کانی به همراه شرکت ژرف کام پایدار در راستای تلاشهای بی وقفه ای که انجام داده اند توانسته اند این محصول را باکیفیت بسیار بالا و قیمت پایین مهیا کرده و در اختیار مشتریان قرار دهند .

خریداران عزیزی که قصد خرید از این مرکز را دارند می توانند با ثبت مشخصات ، در خواست خود را برای ما بفرستند و ما با ارائه مشاورهای رایگان و مفید شما را رساندن به محصولتان یاری خواهیم  کرد . برای برقراری ارتباط می توانید با شماره تلفن مندرج زیر تماس حاصل فرمائید.

شماره تماس مشاور ارشد آقای هادی ملکی:

۰۹۱۲۰۵۲۶۱۶۳

نانو زئولیت و نانو نقره  

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما