مرکز تولید و پخش زئولیت

شرکت ایران کانی مرکز پخش ماده معدنی زئولیت می باشد . در این شرکت سنگ معدن زئولیت که از  معادن و کوهها استخراج می شود فراوری و به زئولیت صنعتی تبدیل می شود . عمل استخراج و فراوری سنگ معدن زئولیت فرایندهای مختلفی دارد . قیمت زئولیت معدنی در مقایسه با سنگ معدن زئولیت بالاتر است چون خالص سازی شده و عیار آن بالا رفته  است. سنگ زئولیت یک ماده معدنی بسیار پرکاربرد در بسیاری از صنایع است . صنایعی مانند تصفیه آب و فاضلاب ، صنایع کشاورزی ، صنایع پرورش دام و طیور ، صنایع شیمیایی و دارو سازی و غیره وابسته به زئولیت هستند.

ماده اولیه زئولیت از آلومینوسیلیکات تشکیل شده است  .آلومینو سیلیکاتها خواص بسیار زیادی و مفیدی در صنایع مختلف دارند . سنگ زئولیت قدرت جدب سطحس بسیار بالایی دارد. از سنگ زئولیت در ساخت ماشین ظرفشویی نیز استفاده می شود . زئولیت انواع بسیار زیادی دارد که فقط ۹ نوع آن مورد نیاز بازار و صنایع مختلف است .قیمت هر کدام از این ۹ نوع برطبق نیاز بازار متفاوت است .

قیمت زئولیت در بازار امروز و ارزیابی بازار

اکثر نمایندگان زئولیت در سراسر ایران ایران این محصول را با قیمت درب کارخانه ارائه می کنند .

برای اطلاع از قیمت به روز زئولیت می توان به نمایندگیهای فروش زئولیت در سراسر ایران مراجعه کرد. قیمتها بر اساس معیار های مختلفی مانند نوع برند، کیفیت نوع بسته بندی، اندازه و سایز ، نحوه خرید و غیره متفاوت است . با استفاده از روشهای زیر می توان به قیمت نهایی زئولیت معدنی دست یافت:

  1. مراجعه به تولید کنندگان و تامین کنندگان در سطح شهر
  2. تماس تلفنی با دفتر تولید کننده
  3. مراجعه به  نمایندگان فروش زئولیت
  4. مراجعه و تماس با شرکتهای بازرگانی و تجاری زئولیت
  5. مراجعه به فروشگاههای سطح شهر که انواع مواد معدنی  از جمله زئولیت را ارئه می کنند
  6. جستجو در وبسایتهای اینترنتی و فضاهای مجازی دیگز

خریداران برای خرید زئولیت بصورت عمده و یا قیمت تولیدی می توانند به بازار فروش مستقیم که محصولات را بدون واسطه ارائه می کنند مراجعه نمایند . فروشگاها و مراکز فروش فروش بسیار زیادی در ایران وجود رارد که زئولیت را با قیمت کارخانه و بسیار ارزان ارائه می کنند . خریداران با مراجعه متقیم به این مراکز می توانند زئولیت ارزان و با کیفیت را با قیمت خریداری نمایند . بسیاری از سایتهای معتبر اینترنتی باقیمت تولیدی اقدام به فروش زئولیت می کنند.

قیمت زئولیت در بازار امروز و ارزیابی بازار

خرید زئولیت به قیمت درب کارخانه

اکثر نمایندگان زئولیت در سراسر ایران ایران این محصول را با قیمت درب کارخانه ارائه می کنند . در سراسر کشور پخش سنگ معدن زئولیت بعهده نمایندگان مجاز این محصول می باشد . بهترین ، سریعترین و ارزانترین روش تهیه زئولیت خرید آنلاین این محصول می باشد . بدین صورت که شما پس از سفارش آنلاین و پرداخت مبلغ مورد نیاز ، این محصول توسط پخش کنندگان ویا شرکتهای حمل و نقل به شما ارسال می گردد.

نمایندگان زیادی در ایران وجود دارند که اقدام به پخش زئولیت بصورت کلی و جزئی می کنند. این نمایندگان محصول را بر اساس نوع سفارش آماده سازی کرده بسته بندی و ارسال می کنند . نمایندگان شرکتها وظیفه دارند محصول مورد نظر را با احتیاط کامل و صحیح و سالم ارسال نمایند .

عرضه انواع مختلف سنگ معدن زئولیت توسط مراکز فروش این محصول انجام میگیرد. در این مراکز علاوه زئولیت مواد معدنی دیگری نیز ارائه می گردد که از نظر کیفی دارای درجه خلوص و عیار بسیار بالایی می باشند . برای بدست آوردن آخرین قیمت می توان به این نمایندگان نیز مراجعه کرد .مرجع فروش زئولیت در ایران کیفیتهای بسیار مناسبی را ارائه میکنند . این مراجع خریداران مختص خود را دارند .

تولید کنندگان زئولیت در کشور برای افزایش فروش اقدام به تاسیس نمایندگی در شهرهای مختلف ایران می کنند و با استخدام پرسنلی که فن بیان و قدرت کلام بالایی دارند محصول خود را به همه معرفی کرده و فروش خود را افزایش می دهند . این نمایندگیها برای مشتریهای شهرستانی شرایط فروش ویژه ای را در نظر می گیرند تا این مشتریها نیز بتوانند به راحتی محصول مورد نیاز خود را تهیه و خریداری نمایند .

این روشها طرفداران زیادی را به خود جلب کرده که منجر به افزایش فروش محصول می کند . آنها معمولا به مشتریان خود محصول را بصورت تسهیلاتی و یا نقد با تخفیف بیشتر ارائه می کنند. این روشها بازار رقابتی بسیار سالمی را در سراسر کشور بوجود می آورد .

خرید زئولیت به قیمت درب کارخانه

کاربردهای مختلف زئولیت

زئولیت یکی از مهمترین مواد معدنی مورد نیاز صنایع مختلف می باشد که استفاده و کاربردهای فراوانی در صنعت و کشاورزی و دامداری و سایر صنایع دارد .یکی از مهمترین استفاده های زئولیت تصفیه آب می باشد که یک نیاز حیاتی را با کمترین قیمت هزینه تامین می کند . یکی دیگر از مهمترین استفاده های زئولیت پاک کننده های لباس هستند. مواد شوینده که از نیاز های بسیار ضروری هستند برای افزایش خاصیت شویندگی خود از زئولیت استفاده می کنند .

عمده ترین بازار زئولیت در تهران است . این محصول در تهران با نازلترین قیمت و بالاترین کیفیت اراده می شود . مشتریان زیادی از سراسر ایران برای تهیه این محصول به تهران می روند و اقدام به خرید از نمایندگان قانونی که قیمت و کیفیت مناسبی نسبت به سایرین است می کنند . تولید کنندگان و نماینده ها با استخدام پرسنل توانمنددر زمینه فروش زمینه اشتغال زایی بسیاری را در معادن و کارخانجات این محصول فراهم می کنند .

همانطور که پیشتر گفتیم مهمترین کاربرد زئولیت در تصفیه آب و فاضلاب می باشد . پیوندهای شیمیایی خاص زئولیت باعث ایجاد جذب سطحی می شود . این جذب سطحی زئولیت تمام آلایندگان آب و فاضلاب را  به سطح خود جذب کرده وگازهای سمی را آزاد می کند . هزینه های انجام این کار با توجه به اینکه این خصوصیت ذاتی زئولیت است بسیار پایینتر ازحد تصور  می باشد .

کاربردهای مختلف زئولیت

بازار صادراتی زئولیت

صادرات زئولیت بصورت فراورده در ابعاد گسترده ای انجام می شود . صادرات خام زئولیت نیز تا حدودی توسط قاچاقچیان صورت می گرید که ضربه به اقتصاد ایران وارد می ود . خام فرشی یک پدیده مخربی هست که از دیر باز در کشور ایران انجام می  گرفت .با گذشت زمان اقدامات قاطعانه تری برای جلوگیری از قاچاق این محصول در حال انجام است .

شرکت ایران کانی یکی از معتبرترین برندهای تولید و عرضه این ماده معدنی می باشد که به روشهای مختلفی اقدام به فروش می نماید .کیفیت مواد معدنی این شرکت با توجه به بالاترین استانداردها و اوصال انجام می گیرد . برای خرید مواد معدنی از جمله زئولیت با مراجعه به نمایندگی های این شرکت در اکثر شهرهای ایران خرید مطمئنی را داشته باشید. مشاورین ما شبانه روزی آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند .

بازار صادراتی زئولیت

 

 

 

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما