مرکز تولید و پخش کرومیت با قیمت رقابتی

مرکز تولید و پخش سنگ معدنی کرومیت با قیمت رقابتی

بازار کرومیت در ایران به چه صورت است؟ آیا خرید کرومیت در این زمان حساس مقرون بصرفه خواهد بود؟ کدام کارخانه و شرکت مرغوبترین کرومیت را در اختیار مصرف کنندگان قرار خواهد داد؟ آیا کرومیت ایران قابلیت صادرات به کشورهای دیگر را دارد؟ آیا در تولید کرومیت میتوانیم با کشورهای دیگر وارد رقابت شویم ؟ کاربردهای کرومیت در صنعت چیست؟ کدام شکل از ماده معدنی کرومیت بیشترین نیاز بازار مصرف را تامین میکند؟ از نظر علم زمین شناسی کشور ایران چند درصد از  ذخایرکرومیت در دنیا را دارذ؟و…

مرکز تولید و پخش سنگ معدنی کرومیت با قیمت رقابتی

سنگ معدن کرومیت

تعریف ماده معدنی کرومیت

کرومیت در واقع اکسید کروم،منیزیم ،آهن می باشد و فرمول شیمیایی آن بصورت زیر است:Fe, Mg)Cr۲O۴)

خصوصیات شیمیایی عنصر کروم

عنصر کروم با چهار ایزوتوب در طبیعت یافت میشود . این ایزوتوپها (۵۰)Cr، (۵۲) Cr، (۵۳)Cr و (۵۴)Cr هستند و در این بین ایزوتوپ Cr(52) نسبت به سایر ایزوتوپها بسیار فراوان است و به وفور یافت می شود. عنصر کروم از خانواده فلزات است و در طبیعت با دو طرفیت ۳ و ۶ یافت می شود کروم ۳ ظرفیتی پایداری بیشتری نسبت به کروم ۶ ظرفیتی دارد بنابرین فلز کروم ۳ طرفیتی در طبیعت به وفور یافت می شود.در حالیکه کروم ۶ ظرفیتی بسیار ناپایدار است و فقط در محیطهای قلیایی که ph بالایی دارند یافت می شود . شعاع یونی عنصر کروم ۶۴ آنگستروم بوده و فلزات مشابه آن شامل آهن سه ظرفیتی (۶۷ آنگستروم)،  وانادیوم (۶۵ آنگستروم) و آلومینیوم (۵۷آنگستروم) می باشد. عنصر کروم درطبیعت بشدت تمایل دارد که به عناصر دو ظرفیتی مانند کبالت، نیکل، منیزیم ، آهن و غیره تبدیل شود برای همین آکثرا با این عناصر اکسید مضاعف تشکیل می دهد.

سنگ معدن کرومیت

خرید فلز کروم در ایران

فلز کروم از نطر اقتصادی کاربردهای زیادی در صنعت دارد و بازار ایران یکی از بزرگترین بازارهای جهان و خاورمیانه در زمینه تولید، استخراج و فراوری کروم می باشد .خرید مستقیم و بی واسطه فلز کروم از کارخانه مزایای زیادی برای مصرف کنندگان دارد بدین صورت که از نظر اقتصادی بسیار مقرون ب صرفه خواهد بود و همچنین خریداران مستقیما می توانند تولید کروم و نحوه فراوری آن را از نزدیک ببینند و دست دلالان و فرصت طلبان که فلزات نامرغوب روانه بازار می کنند کوتاه خواهد شد . کشور ایران از نظر ظرفیت دخایر کرومیت در جایگاه نهم جهان است و این فرصت بسیار مناسب را برای صادرات این ماده معدنی در اختیار بازرگانان قرار می دهد . قیمت کرومیت هم در ایران نسبت به کشورهای دیگر بسیار ارزان است و  زمینه صادرات این ماده ارزشمند را فراهم میکند.

رتبه ایران در تولید کرومیت در جهان

کشور ایران با تولید ۹۷هزار تن کرومیت در سال رتبه نهم جهان را به خود اختصاص داده است . در واقع یک ممیز چهار صدم  کروم دنیا در ایران تولید و فراوری می شود. در حال حاضر ۴۲ معدن فعال کرومیت در ایران وجود دارد که فعال هستند و ۱۷/۷ میلیون تن کرومیت را در خود ذخیره کرده اند. در رابطه منگنز هم ایران دوازدهمین تولید کننده منگنز در جهان است و  بیش از ۱۳۴ هزار تن منگنز از ۲۱ معدن فعال منگنز استخراج می شود که ۳۸ صدم منگنز جهان را تولید و بهره برداری میکنیم . طبق آمار ارایه شده توسط وزارت صنعت و معدن و تجارت این ارقام مربوط به این فلزات ۲۷۰هزار فرصت شغلی را در کشور فراهم می کند

رتبه ایران در تولید کرومیت در جهان

کرومیت و فلز کروم به چه صورتهایی در بازار ایران برای عرضه و فروش تولید می شود؟

فلز کروم به چه شکلهایی در بازار ایران یافت میشود

  • کروم با توده درشت (کلوخه کروم متال)
  • کروم پودری( پودر فلز کروم)
  • پودر کروم بسیار بسیار ریز در حد میکرون( کروم میکرونیزه)
  • کروم ورقه ورقه شده
  • کروم گلوله ای شکل (کروم ساچمه ای متال) کروم بصورت قطعاتی، تراشه، مکعب، تک کریستالی

فلز کروم به چه شکلهایی در بازار ایران یافت میشود

خرید کرومیت با کیفیت از درب کارخانه با پایینترین قیمت بازار

سال۲۰۲۰ میلادی برای معدکاران و فعالان بازار کرومیت سال سخت و پیچیده ای بود زیرا قیمت کرومیت به پایینترین حد خود رسید و این روند نزولی قیمت کرومیت همچنان تا پایان سال جاری میلادی ادامه دارد . قیمت کرومیت آفریقای جنوبی که بهUG2 معروف بود به پایین ترین سطح یعنی ۱۲۹ دلار در هر نم رسید این پایینترین قیمت در چند سال اخیر بوده است و تحلیلگران معتقد هستند که این کف قیمت کرومیت است و از سال آینده میلادی قیمتها دئباره سیر صعودی در پیش خواهند داشت. از طرفی اعلام میکنند که با پیدایش واکسن کرونا قیمت کرومیت بتدریج صعود خواهد کرد و کشورهاییکه دارای معادن فعال کرومیت هستند با دادن یارانه به معادن از خطر تعطیلی و ورشکستگی کرومیت جلوگیری میکنند. کشور ما ایران نیز از این قاده مستثنا نیست. اگربازار صادراتی کرومیت افزایش یابد ارز آوری خوبی را شاهد خواهیم بود و قیمتهای داخلی نیز از این انزوا خارج خواهند شد و سیر صعودی خود را آغاز خواهند کرد. با ساخت واکسن کرونا و از سر گیری فعالیتها قیمت کرومیت رشد خواهد کرد . همچنین با نزدیک شدن به تعطیلات سال نو میلادی تقاضای چین برای تکمیل شدن انبارهایش از کرومیت نیز شاهد رشد قیمت کرومیت در ایران و جهان خواهیم شد

خرید کرومیت با کیفیت از درب کارخانه با پایینترین قیمت بازار

بازار داغ کرومیت ایران

شرکت ایران کانی با بهره گیری از مهندسین علم زمین شنناسی و کارشناسان صنعت معدن و تجارت با کیفیترین کرومیت ایران را از دل معادن بزرگ ایران استخراج و فرواری کرده و آماده عرضه به بازار های داخلی و خارجی نموده است.

بازار داغ کرومیت ایران

فروش کرومیت در ایران به چه صورت است؟

درایران کرومیت و فلز کروم متال به دوصورت فروخته میشود : آزمایشگاهی و صنعتی. نوع صنعتی کرومیت در بازار را درون بشکه میریزند و  نوع آزمایشگاهی را بصورت گرمی بسته بندی کرده و در بازار به فروش میرسانند. می توان با جرات گفت که کانی کرومیت نسبت به سایر کانیها در بازار  از شزایط بسیار مطلوبی برای خرید و فروش و صادرات برخوردار است. شرکت ایران کانی کانی کرومیت را با عیار بالای ۴۲ درصد بفروش می رساند برای دریافت قیمت و وضعیت کرومیت لطفا با ما در تماس باشید.

قیمت کرومیت و در کل سایر مواد معدنی بستگی به نوع دانه بندی ، درجه خلوص و درجه مش شده آنها دارد .محصولات این شرکت هم بصورت وارداتی و تولید داخلی می باشد تا تمامی نیازهای شما عزیزان را تامین کند.

فروش کرومیت در ایران به چه صورت است؟ فروش کرومیت در ایران به چه صورت است؟

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما