مرکز تولید و پخش کرومیت پودری

 فروش کرومیت پودری یا میکرونیزه از تولید به مصرف

مرکز اصلی تولید و فروش پودر کرومیت در ایران کجاست؟ بازارخرید و فروش پودر کرومیت در ایران به چه صورت است؟ قیمت پودر کرومیت درجه یک چند است ؟قیمت پودر کرومیت فله در مقایسه با پودر کرومیت بسته بندی شده چه تفاوتهایی دارد؟ خرید اینترنتی پودر کرومیت چگونه انجام می شود؟ مهمترین وبسایتهای عرضه کننده پودر کرومیت کدامند؟ کدام شهر های ایران عرضه کننده پودر کرومیت درجه یک هستند؟حمل و نقل پودر کرومیت به چه صورت است؟ شمش کروم چیست و چگونه عرضه می شود؟

 فروش کرومیت پودری یا میکرونیزه از تولید به مصرف

تهیه و خرید پودر کرومیت درجه یک

همه ما این دغدغه را داریم که چگونه مرکز اصلی تهیه چودر کرومیت  را در ایران پیدا کنیم .از آنجاییکه کرومیت فراورده های زیادی در صنایع مختلف دارد باید قبل از خرید ابتدا نوع کرومیتی که میخواهیم را دقیقا شناسایی و بعد اقدام به خرید کنیم. کرومیت پودری یا میکرونیزه یکی از نیازهای اساسی صنعت است و کاربردهای بسیار فراوانی در انواع صنایع مختلف از جمله ذوب آهن ، مواد شیمیایی، کاتالیزور ، آبکاری فلزات وغیره کاربرد دارد. در این مقاله سعی میکنیم فقط به کاربردهای پودر کرومیت را که نیاز اساسی صنعت می باشند را مختصرا توضیح دهیم .

تهیه و خرید پودر کرومیت درجه یک

مرکز تولید و عرضه پودر کرومیتی یا میکرونیزه در ایران

در ابتدا باید بدانید که  پودر کرومیت در بازار در سه عیار مختلف تحت عنوان کرومیت درجه یک ، کرومیت درجه دو و کرومیت درجه سه عرضه و به فروش می رسد. کرومیتهایی که عیار بالای ۴۸ درجه باشند کرومیت درجه یک، بین ۴۲ تا ۴۸ را کرومیت درجه دو و عیار زیر ۴۲ را کرومیت درجه سه میگویند. بافت کرومیت به دوصورت است پوست پلنگی و  توده ای عدسی. از آنجاییکه کرومیت توده ای کاربردهای زیادی نسبت به پوست پلنگی دارد بنابراین کرومیت توده ای قیمت و ارزش بالاتری در صنعت نسبت به پوست پلنگی دارد.

یکی از مشکلات اساسی معادن نبود بازاریابی صحیح برای این ماده معدنی و وجود بیشمار واسطه های مخرب است که کرومیت را غیر اصولی و بدون تضمین به بازاریان و صنایع عرضه می کنند. این کار باعث از بین رفتن سرمایه های آنها میشود و از رشد معادن جلوگیری میکند. عرضه کنندگان باید محصول خود را از عیار پایین تا بالا با قیمتهای جداگانه به مشتریان ارائه دهند  تا از بروز مشکلات آتی جلوگیری شود.

مرکز تولید و عرضه پودر کرومیتی یا میکرونیزه در ایران

تجارت پودر کرومیت فله با قیمت مناسب و رقابتی

تجارت کرومیت فله یکی از پررونقترین تجارتهای حوزه مواد معدنی است . از آنجاییکه پودر کرومیت در صنایع بسیاری بعنوان ماده اصلی استفاده میشود لذا تجارت این ماده بسیار پررونق و بازار خرید و فروش آن همیشه داغ و پر فروش است . یکی از مهمترین خواص کرومیت مقاومت بالای آن در برابر فرسایش و خورده شدن است .بنابراین در صنایع رنگ سازی بعنوان ضد زنگ، روکش سیلندر اتومبیل و در صنایع فولاد بعنوان سخت کننده فولاد و دیرگدازها استفاده می شود.

خرید پودر کرومیت فله بسیار ارزانتر از خرید آن بصورت بسته بندی است . زیرا هزینه های بسته بندی و چاپ بسیار بالاست و لذا خریدارانی که پودر کرومیت میخواهند اگر در تشخیص انواع کرومیت درجه یک و دو و سه مهارت دارند توصیه میکنیم که پودر کرومیت فله خریداری نمایند.

تجارت پودر کرومیت فله با قیمت مناسب و رقابتی

قیمت خرید پودر کرومیت فله مستقیم از درب کارخانه

اگر خریداران به دنبال خرید مستقیم پودر کرومیت از درب کارخانه هستند با مراجعه  به مجموعه ایران کانی میتوانند مستقیما اقدام به خرید پودر کرومیت از درب کارخانه نمایند .واسطه های بسیاری بین تولید کنندگان و مصرف کنندگان وجود دارد که باعث افزایش قیمت و نامطلوب شدن کیفیت آن می شوند . لذا شرکت ایران کانی شما خریداران را مستقیما به درب کارخانه هدایت میکند و نحوه تشخبص انواع پودر کرومیت در آزمایشگاهها را مستقیما برایتان ارائه میکند. بنابراین با راهنماییهای ما خودتان مسقیما میتوانید اقدام به خرید محصول خود نمایید.کافی با مشاورین ما در قسمت ارتباط با ما تماس حاصل فرمایید تا راهنماییهای لازم را دریافت نمایید.

قیمت خرید پودر کرومیت فله مستقیم از درب کارخانه

صادرات پودر کرومیت یا کرومیت میکرونیزه

صادرات  کرومیت میکرونیزه در ایران اخیرا رشد چشمگیری داشته است . ایران معادن فعال فراوانی در زمینه تولید انواع پودر کرومیت دارد.  لدا زمینه صادرات این محصول نیز فراهم است. کشورهای خاورمیانه، چین و هند و ژاپن از جمله خریداران اصلی پودر کرومیت هستند . این ماده معدنی ارز آوری بسیار بالایی را به کشور داشته است . همچنین موجب توسعه و رشد معادن و کارخانجات تولید کننده کرومیت در ایران گردیده است.

کرومیت فله صادراتی

 

 

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما