مرکز خرید دولومیت کلسینه

مرکز خرید دولومیت کلسینه یکی از فعالان اصلی در این عرصه می باشد به همین دلیل همیشه و در هر شرایطی مرغوب ترین محصول را با مناسب ترین قیمت در اختیار مشتریان می گذارد.

دولومیت کلسینه یکی از فرآورده های معدنی می باشد که Cao.Mgo فرمول شیمیایی آن است که جزو سنگ های رسوبی محسوب می شود و یکی از کانی های کربناته می باشد که کاربرد های فراوانی در صنایع مختلفی دارد.

مرکز خرید دولومیت کلسینه

آنالیز شیمیایی دولومیت کلسینه

آنالیز شیمیایی دولومیت کلسینه آنالیز شیمیایی دولومیت کلسینه شامل کربنات منیزیوم و کربنات کلسیم می باشد که به ترتیب مقدار آن ها ۴۴ درصد و ۵۶ درصد است و بین ۸۵٫۲ تا ۹۵٫۲ وزن آن می باشد و بین ۴ تا ۵٫۳ سختی آن است به طور کلی هنگامی که در کوره های مخصوصی سنگ دولومیت در مقابل حرارت بین ۸۰۰ تا ۱۱۰۰ درجه سانتی گراد قرار بگیرد موادی بدست آمده حاصل از آن دولومیت کلسینه می باشد.

انواع دولومیت ها به رنگ خاکستری و سفید می باشند و از کانی های کربناته می توان به دولومیت و کلسیت اشاره کرد و هر سنگی که دارای دولومیت باشد به آن سنگ آهک دولومیتی و دولومیت می گویند مصارفی که دولومیت ها دارند ممکن است هیچ ماده معدنی نداشته باشد سنگ های کربناته پایه اساسی صنعت مصالح ساختمانی هستند و این به دلیل خواص فیزیکی آن ها می باشد هنگامی که ماده ای را روی حرارت در دمای مشخصی قرار می دهند باعث می شود مواد داخل آن حذف شود و سنگ دولومیت هم زمانی که در حرارت بالا گذاشته می شود باعث می گردد موادی از آن ایجاد شود که به آن دولومیت کلسینه می گویند.

این ماده معدنی در سایز های مختلفی عرضه می شود که می توان به ۰ تا ۱۵ میلی متر، ۲۰ تا ۶۰ میلی متر و ۲۰ تا ۵۰ میلی متر و ۵ تا ۱۵ میلی متر اشاره کرد و شما می توانید مطابق با نیاز خود سایز مورد نظر دولومیت را انتخاب کنید به همین دلیل صادر کننده دولومیت را در اندازه های مختلفی انجام می دهد.

تولیدکننده دولومیت کلسینه

تولیدکننده دولومیت کلسینه تولید کننده دولومیت کلسینه با رعایت تمام استاندارد های لازم سعی می کند محصولی هر تمام تری را تولید و روانه بازار ها نماید علاوه بر این موارد مصرف مختلف دولومیت کلسینه باعث گردیده تولید کننده آن بتواند بازار گرمی را کسب کند که به گزینه های زیر می توان اشاره کرد:

  • در صنایع بلورسازی و شیشه استفاده می شود.
  • در صنایع فولاد و آهن کاربرد دارد.
  • در صنعت بوکسیت و الومینا مورد استفاده قرار می گیرد.
  • برای تصفیه آلاینده ها و گازها مصرف می گردد.
  • در صنعت فلزات غیر آهنی مورد استفاده قرار می گیرد.
  • برای تصفیه فاصلای صنعتی استفاده خواهد شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما