مرکز عرضه آجر دولومیتی نسوز

آجر دولومیتی نسوز محصولی است که می‌تواند در ساخت و ساز کاربرد بسیار زیادی داشته باشد و این محصول به دلیل ساختار و شکل ویژه ای که دارد همچنین خصوصیات فیزیکی در میان انواع دیگر کاملا شناخته شده است و بهترین آن توسط مرکز سفارش دولومیت و عرضه این آجر به خریداران ارائه می شود تا بتوانند از این آجر جهت امور ساخت و ساز و صادرات استفاده نمایند و از مزیت های خاص این آجر برای ایجاد بنای محکم تر یا کسب درآمد بیشتر استفاده کنند.

مرکز عرضه آجر دولومیتی نسوز

آجر دولومیتی نسوز چه نوع آجری است

آجر دولومیتی نسوز چه نوع آجری است آجر نسوز دولومیتی همان طور که از نام آن مشخص است از کانی دولومیت ساخته شده است که این آجر دارای ویژگی های متمایز از انواع آجرهای های دیگر است به این معنی که در برابر حرارت مقاومت فوق العاده بالایی را دارا می باشد.

این محصول دارای میزان کربنات بسیار زیادی است و برخلاف گل رس تنها از ۳ تا ۴ درصد کلسیت تشکیل شده است بنابراین می‌توان انتظار داشت که این میزان شوره فوق العاده کمی نسبت به آجرهای معمولی داشته باشد همچنین منیزیم و آهک در این محصول می‌توانند باعث ایجاد چسبندگی زیاد در آن شوند.

خاصیت قلیایی این آجر به دلیل داشتن ترکیبات کربناتی باعث می شود که در برابر مواد شیمیایی بسیار مقاوم باشد و از محصولاتی باشد که تحت تاثیر سایش تخریب نگردد و می تواند حرارت تا ۱۶۰۰ درجه سانتی گراد را به راحتی تحمل کند و از جمله آجرهایی است که می‌تواند برای کوره های مختلف حرارتی مورد استفاده داشته باشد.

بهترین این آجر خاص به صورت ماشینی و حفره دار تهیه می شود تا به این ترتیب به این محصول بتواند میزان حرارت بیشتری را تحمل کند و در واقع نوعی عایق نیز باشد که از خروج گرما از خود جلوگیری می نماید.

تولیدکنندگان آجر دولومیتی نسوز

تولیدکنندگان آجر دولومیتی نسوز آجر نسوز از جمله آجرهایی است که توسط تولیدکنندگان آجر مذکور در کشور با استفاده از مرغوبترین مواد اولیه که همان کانی دولومیت می باشد و استفاده از تجهیزات قالب زنی مخصوص تولید می‌شود و می‌تواند یکی از بهترین آجرهای صنعتی را در اختیار پیمانکاران ساختمانی قرار ده.

این تولیدکنندگان بهترین آجرهای صنعتی را برای تولید دولومیت مورد استفاده قرار می‌دهند تا همه آجرها از نظر ابعاد و اندازه دقیقاً مشابه یکدیگر باشند و برای شما که خواستار تعیین آجر نسوز هستید و می خواهید با کیفیت ترین آن را به دست آورید بدون شک قبل از هر چیز آشنایی با تولید کنندگان آن لازم است و در این حالت می توانید قیمت کمتری را برای این محصول اعلام کنید و هم ین که از نظر تعداد درخواستی محدودیت نداشته باشید و در نهایت این که در هر زمان به این آجر دسترسی پیدا کنید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما