مرکز فروش زئولیت معدنی با قیمت مناسب

زئولیت یک ماده معدنی است که در دسته بندی آلومینوسیلیکاتها قرار دارد . این ماده قدرت جذب سطحی بسیار بالایی دارد و در قرن هفدهم توسط یک کانی شناس اهل سوئد کشف شده است . این ماده کاربرد های بسیار فراوانی دارد . سنگ معدن زئولیت که از کوه اسنخراج می شود به کارخانه های قراوری حمل می شود و با روش آگلومراسیون ماده زئولیت با کیفیت بالا تولید می  شود . درکشور ما ایران از این ماده استقبال فراوانی شد .

سنگ معدن رئولیت در کارخانجات فراوری توسط دستگاههای آگلومراسیون خرد و ریز دانه شده  وطی فرایندهایی زئولیت خالص تولید و آماده ارائه به مشتریان می شود .

مرکز فروش زئولیت معدنی با بهترین قیمت

کارخانجات تولید زئولیت معدنی در ایران

کشور ایران به دلیل داشتن ناهمواریهای زیاد یکی از غنی ترین کشورهای دارای مواد معدنی در جهان است . زئولیت هم یکی از مواد معدنی فراوان در ایران است  و این ماده که غنی از آلومینو سیلیکات است و یک ماده باارزش در جهان شناخته می شود دارای ذخایر بیشماری در ایران می باشد . دو معدن بزرگ و مهم زئولیت  در ایران در استانهای اصفهان و سمنان واقع است .

کارخانجات تولید و فراوری زئولیت در ایران معمولا در نزدیکی معادن تاسیس می شوند . کارخانجات زئولیت اصفهان و سمنان نیز در نزدیکی معادن آن تاسیس شده است . این دو کارخانه با بهره گیری از آخرین و بروزترین روشهای رایج دنیا اقدام به تولید زئولیت معدنی می نمایند . فروش زئولیت کارخانه سمنان بدلیل مرغوبیت بالای آن در کشور توزیع گسترده ای یافته و باعث رونق فراوانی شده است.

خط تولید زئولیت معدنی در ایران

صادرات زئولیت معدنی به خریداران دنیا

کشور ایران یکی از کشورهایی با ذخایر معدنی فراوان است . این امتیاز باعث ثروتمند خوانده شدن کشور نیست . بلکه استفاده بهینه از این مواد معدنی عامل تولید ثروت می شود . استخراج و فراوری مواد معدنی و افزایش درجه خلوص آن و جلوگیری از خام فروشی باعث ایجاد ثروت می شود . زئولیت نیز یکی از مواد با ارزشی است که ذخایز فراوانی دارد و یک ثروت باالقوه برای ایران محسوب می شود . اما برای باالفعل کردن این ثروت ملی و جلوگیری از هدر رفت آن باید  استراتژیهای مناسبی را اتخاذ نمود .

بدلیل تقاضای جهانی برای زئولیت معدنی بسیاری از افراد اقدام به تاسیس شرکت و ایجاد نمایندگی در شهرها و کشور های مختلف اقدام به فروش و صادرات زئولیت معدنی کزده اند . در تهران و سایر شهرهای ایران نمایندگیهای زیادی برای فروش زئولیت تاسیس گردیده است .  هر شرکت و نمایندگی دارای زئولیت مرغوبتر و با قیمت مناسبتر از سایر شرکتها باشد فروش بیشتر خواهد داشت . از آنجایی که تقاضا برای این ماده هر روز بیشتر می شود تعداد شرکتها و نمایندگیها نیز افزده می شود .

کشورهایی مانند چین، هند ، ازبکستان ، روسیه و برخی کشورهای اروپایی از بزرگترین خریداران زئولیت معدنی ایرا ن می باشند .

صادرات زئولیت معدنی به کشور های خریدار

قیمت بروز زئولیت معدنی در ایران

قیمت گذاری بر روی تمام کالا از دیر باز مرسوم بوده است . هر کالای ارزشمند متناسب با ارزش آن دارای قیمت خاصی می باشد .تمامی مواد معدنی از جمله زئولیت هم دارای ارزش و قیمت متناسب با خود است . در واقع باید گفت زئولیتی که در کارخانه تولید می شود با توجه به دانه بندی و اندازه ذزات، غلظت ، رنگ خاکه، عدم وجود ناخالصیها و بسیاری موارد دیگر سنجیده شده و قیمت گذاری می شود .

قیمت هر کیلو زئولیت در ایران تقریبا قیمت ثابتی دارد . زیرا استانداردها و روشهای تولید  زئولیت در همه جا تقربا ثابت است بنابراین قیمت ثابتی هم خواهد داشت . قیمت زئولیت با توجه به هزینه های تولید آن سنجیده می شود و از انجاییکه هزینه های تولید زئولیت زیاد بالا نیست قیمت آن هم پایین است .

برای اطلاع از قیمت روز زئولیت می توانید به نمایندگی ها و کارخانجات تولید زئولیت بصورت حضوری یا تلفنی تماس برقرار کنید . شرکت ایران کانی یکی از شرکتهای تولید کننده مواد معدنی از جمله زئولیت است . می توانید با مراجعه حضوری یا تلفنی یا اینترنتی با مشاوران شرکت تماس گرفته و از قیمت روز زئولیت مطلع شوید .

اطلاع از قیمت روز زئولیت معدنی در بازار

نمایندگی فروش زئولیت معدنی با قیمت مناسب

یکی از عوامل مهم اقتصاد تعداد نمایندگیهای یک محصول است و هر چقدر نمایندگی فروش یک محصول در کشور بیشتر باشد اقتصاد و رونق آن محصول نیز بیشتر می شود .نمایندگان فروش و شرکتها بیشتر از تولیدکنندگان بر اقتصاد محصول تاثیر می گذارند . زئولیت معدنی نیز یکی از پر فروشترین مواد معدنی در ایران می باشد . علت رونق اقتصادی این محصول تعداد نمایندگیهای بالای آن است .

زئولیت معدنی پس از استخزاج از معدن و فراوری آن قیمت گذاری می شود  و سپس روانه شرکتها و نمایندگیهای گسترده در سراسر ایران می گردد. نمایندگیها با تبلیغات وسیع و گسترده اقدام به فروش و صادرات این محصول می کنند و باعث رونق اقتصادی آن می گردند.

به دلیل کاربردهای وسیع زئولیت در بسیاری از صنایع میزان استخراج و فروش این ماده معدنی نیز افزایش می یابد .بدلیل تقاضای زیاد و عرضه کم این محصول باید در ایران کارخانجات تولید فراوانی احداث گردد تا نیاز بازار را به موقع برآورده کند . در غیر این صورت این ماده با ارزش به دست مافیا خواهد افناد و قاچاق این ماده افزایش خواهد یافت .

برای دریافت راهنماییهای بیشتر در خصوص این محصول با شرکت ایران کانی تماس حاصل فرمائید تا راهنمایهای تخصصی و رایگان را مشاوران شرکت به شما ارائه دهند .

نمایندگی خرید زئولیت معدنی با قیمت مناسب

 

 

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما