پخش کننده سنگ زئولیت۹۵ درصد

شرکت پخش کننده زئولیت ۹۵ درصد سمنان دارای یکی از با کیفیتترین زئولیتهای خاورمیانه و جهان می باشد .قیمت زئولیت ۹۵ درصد بر مبنای عوامل مختلفی سنجیده می شود مانند مسافت کارخانه از معدن، نوع ماشین الات تجزیه کننده ، نحوه استخراج ، سنگهای در بر گیرنده و سایر عوامل .سنگ زئولیت با غنای ۹۵ درصد در ایران یکی از با ارزشترین سن های معدنی می باشد که در حال حاضر فقط در استان سمنان و قم یافت شده است.

شرکت پخش کننده زئولیت ۹۵ درصد سمنان که بهترین زئولیتهای کشور را تامین می کند و تامین تقریبا تمامی مصارف کشاورزی زئولیت در کشور را در دست دارد فقط به دلیل نوع ذخیره زئولیت در دل کوهها به چنین غنای بالایی رسیده است .در ادامه راجب نوع ذخیره زئولیتها و انواع آنها خواهیم پرداخت . بازرگانان و تاجران زیادی از سراسر دنیا به دنبال خرید زئولیت با کیفیت هستند تا آنها را به کشورهای مختلف برده و در معرض فروش گذارد.بسیاری از کشور های پیشرفته منابع معدنی بسیار کمی دارند و تمامی نیاز های خود را از سایر کشور ها تامین می کنند .

اما کشور ایران که دارای مساحت بسیار زیادی می باشد دارای غنی ترین مواد معدنی موجود در جهان می باشد و از آنجاییکه استخراج و تولید آن به ریال می باشد و فروش آن به دلار، این عمل باعث وسوسه بسیاری از سودجویان گشته تا منابع معدنی ایران را به خارج از کشور قاچاق کنند.

تولید سنگ زئولیت با غنای بالای ۹۵ درصد

سنگ زئولیت دارای دو منشا دریایی و خشکی می باشد . در منشا دریایی سنگ زئولیت در رخساره های افیولیتی درون اعماق اقیانوسها از ته نشست و رسوبگذاری در اعماق بوجود می آید بدین صورت که بعد از رسوبگذاری طی میلیونها سال لایه های زئولیتی بصورت عدسی یا رشته ای در میان رخساره های دریایی رخنمون پیدا می کنند. این رخنمونها دارای زئولیت ۶۰ الی ۸۸ درصد می باشند و در ایران و بسیاری از کشور هایی که به دریا مشرف باشند می توان این لایه های رخنمون شده را پیدا کرده و بهره برداری اقتصادی نمود.

سنگ زئولیتی که منشا خشکی داشته باشد در مناطق آتشفشانی به وجود می آید . درکوهستانهای آتشفشانی مناطقی یاقت می شود که در اصطلاح به آنها اتاق ماگما گفته می شود . هر ماده معدنی که در این اتاق متبلور شود دارای غنای بالای ۹۵ درصد خواهد بود . زیرا اتاق ماگما یک اصطلاح است از تبلور بسیار کند و تدریجی مواد مذاب . وقتی که کانیها و سنگهایی که درون ماگما به تدریج متبلور می شوند .به دلیل کند بودن فرایند تبلور کانیها بصورت بلورهای اصلی خود و بصورت کامل و در دمای معین خود متبلور می شوند . در این صورت هیچ ناخالصی وارد سیستم تبلور آنها نشده و غنای هر کانی به بالای ۹۵ درصد الی ۱۰۰ درصد می رسد.

پخش کننده سنگ زئولیت 95 درصد
زئولیت کشاورزی عیار ۹۵ درصد

سنگ زئولیتی هم که در این اتاق و طی فرایند تبلور تدریجی به وجود می آید شکل کامل خود را بدون هیچ گونه ناخالصی بدست می آورد . این نوع تبلور دارای بالاترین ارزش اقتصادی می باشد .مخصوصا برای زئولیت که تمامی خواص خود را در این نوع تبلور حفظ می کند.

ویژگی های  ماده معدنی زئولیت با غنای ۹۵ درصد

ماده معدنی زئولیت دارای دو ویژگی در درون ساختار مولکولی خود است که باعث به وجود آمدن صدها کاربرد در صنایع مختلف گردیده و ارزش اقتصادی این ماده  را دهها برابر بیشتر از سایر مواد معدنی نموده. یکی از این خواص متخلخل بودن سطح زئولیت می باشد . سطح زئولیت از آلومینو سیلیکاتها تشکیل شده است . این ساختار مولکولی باعث ایجاد خواص جادویی در این ماده شده است .آلومینو سیلیکاتها دارای تخلخل و قدرت جذب سطحی بسیار بالایی می باشند

قدرت جدب بالا در کنار تخلخل باعث می شود تا زئولیت دارای سطح کاتیونی بسیار قدرتمند شود و آنیونها را به خودجدب کرده و به کاتیون تبدیل کند . بسیاری از مواد پیرامون زئولیت آنیون هستند و اکثرا هم برای محیط خود مضرر بشمار می آیند . زئولیت با جذب این آنیونها و تبدیل آنها به کاتیون در واقع محیط اطرف خود را خنثی سازی می کند . همین عمل خنثی سازی مواد مضرو تبدیل آنها به مواد مفید باعث شده تا در صنعت بیشترین استفاده را از این ماده اقتصادی بعمل بیاورند.

ویژگی های  ماده معدنی زئولیت با غنای ۹۵ درصد
زئولیت مخصوص کشاورزی دانه درشت

فروش و عرضه زئولیت به صنایع مختلف

کارخانجات تولید کننده زئولیت بدلیل نیاز روز افزون بسیاری از صنایع تولید خود را چندین برابر کرده اند تا بتوانند نیاز صنایع بسیاری را که وابسته به زئولیت هستند براورده کنند .کابردهای زئولیت بقدری زیاد و در حال گسترش است که تولیدکنندگان باید منابع زئولیت جدید را هر روز بیابند یا اینکه تولید زئولیت مصنوعی خود را افزایش دهند . فروش و عرضه زئولیت به این صنایع باعث رونق اقتصادی تولید کنندگان زئولیت و مصرف کنندگان گردیده است . زئولیت دارای انواع مختلفی است که هر کدام برای صنایع خاصی مورد استفاده قرار می کیرد .

یکی از پر مصرفترین صنایع وابسته به زئولیت صنعت عظیم کشاورزی است . با ورود زئولیت به این صنعت اقتصاد کشاورزی رونق تازه ای گرفت . کشاورزان زئولیت را در بسیازی از قسمتهای کشاورزی و دامداری مورد استفاده قرار دادند . از تهیه خوراک دامی گرفته تا تولید کودهای معدنی، تولید خاکهای زئولیتی و حتی کود های گیاهی مورد استفاده قرار گزرفته است .

تولید کننده سنگ زئولیت 95 درصد
سنگ زئولیت عیار بالا

در گدشته کشاورزان برای از بین بردن افات گیاهی پول هنگفتی برای سمپاشی مزارع خود هزینه میکردند. این سمها در دراز مدت اثرات مضری برروی گیاهان میگذاشت که موجب مسمومیت غذایی می شد. سمهایی مانند ددت که خاک را به کل نابود و گیاهان را خشک میکرد .با گدشت زمان سمهای دیگری آمد ولی هر کدام ضررهای خود را داشت . کم کم با کشف ماده ارزشمند زئولیت بسیاری از کودهای شیمیایی و سموم کشاورزی جای خود را به این ماده مفید دادند.

این ماده نه تنهای هیچ ضرری برای هیچ یک از محصولات گیاهی و دامی ندارد بلکه باعث رشد بیشتر و بهتر گیاهان و حاصلخیزی خاک نیز می شود و حتی از برخی از فراورده های زئولیت به عنوان مکمل غذایی دامها نیز استفاده میشود.

تولید کننده سنگ زئولیت 95 درصد
زئولیت کشاورزی دانه درشت عیار ۹۵ درصد

شرکت پخش کننده سنگ زئولیت ۹۵ درصد ایران کانی

شرکت پخش کننده سنگ زئولیت ۹۵ درصد ایران کانی یکی از بزرگترین شرکتهای پخش کننده سنگ زئولیت ۹۵ درصد در ایران می باشد .شرکت ایران کانی با ارائه انواع زئولیت معدنی برای انواع مصارف صنعتی و کشاورزی و غیره با قیمت تولیدی و کیفیت بسیار عالی با غنای بالای ۹۵ درصد آماده خدمات رسانی به تمامی مشتریان در سراسر ایران است . برای دریافت مشاوره رایگان و راهنماییهای بیشتر به وبسایت ایران کانی مراجعه کرده و از خدمات این شرکت بهره مند شوید.

تولید کننده سنگ زئولیت 95 درصد

 

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما